בנס ציונה הודו: "עוד נצטער על השער הזה"

אכזבה בסקציה. במועדון אמרו: "טעינו עם הזרים, הם חלודים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.06.20 - 10:35
תחילת כתבה

במשך 43 דקות, כל חלומותיה של סקציה נס ציונה התגשמו. היא הובילה על הפועל חדרה, הייתה סוף סוף מעל הקו האדום ונראה היה שרק נס ימנע ממנה את הניצחון החשוב - אבל, תתפלאו, הנס הזה הגיע בדקה ה-95 עם שער השוויון של גלעד אברמוב.

בשל העובדה שהזרים שלו רשמו שלושה אימונים בלבד, ליאור זדה עלה בהרכב כל ישראלי. עד הדקה ה-60 הייתה שליטה מוחלטת של הכתומים, שגם הובילו ביתרון כפול, אבל דווקא הכניסה של השחקנים הזרים - שאמורים להיות השלד של ההרכב - החליש את נס ציונה שירדה לאחור.

הכתומים, כזכור, היו היחידים שאפשרו לזרים לעזוב את ישראל - מה שגרם לכך שיישהו במשך שבועיים בבידוד, במקום להתאמן באופן סדיר. גורם במועדון הודה: "טעינו עם הזרים, אי אפשר היה להחזיק מישהו בכוח. הם חלודים, אבל זה לא פייר להפיל עליהם את איבוד הנקודות".

הנקודה אמש הצמידה את נס ציונה לעירוני ק"ש, אך האכזבה מאיבוד הנקודות הייתה ענקית. ליאור זדה היה המום בסיום, וכך גם לא מעט שחקנים: "אנחנו עלולים להצטער על השער הזה, זה כתם לכל הקבוצה".

הבלם, איתי עוזרי, הוסיף: "השגנו נקודה במאבק הזה, למרות שהיו לנו שלוש בכיס ואיבדנו אותם בשנייה האחרונה. זה הכדורגל, זה קורה. נצטרך להרים את עצמנו, נשארו עוד שישה משחקים. אם נציג את היכולת שהצגנו עד הדקה ה-60, אנחנו ננצל". החלוצים, רז שטיין ואייל שטרכמן, שכבשו, זכו לשבחים. עבור שטרכמן מדובר בשער הראשון על אדמת ישראל במשחק רשמי.