ליאור זדה: "אין לנו זמן לחשוב על חדרה"

נס ציונה תקווה להתאושש נגד נתניה. ווייטנס ואליאס בחוץ

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.06.20 - 21:22
תחילת כתבה

חייבים להמשיך קדימה, כי אין ברירה: ביום ראשון, סקציה נס ציונה תשחק נגד מכבי נתניה, ותצטרך להשאיר מאחוריה את אובדן הנקודות האכזרי מול הפועל חדרה, שהצליחה להשוות נגדה חמש דקות בתוספת הזמן ולגרום לכך שתסיים רק ב-2:2, למרות שכבר הוליכה 0:2.

מאמן הקבוצה, ליאור זדה התייחס היום (שישי) למפגש נגד נתניה: "אין לנו זמן לחשוב על מה שהיה נגד חדרה. אין משמעות בעצם למה שהיה, יש משמעות רק למה שיהיה, ומבחינתנו המשחק נגד נתניה הוא משחק חדש וצריכים לבוא עם אנרגיות טובות".

מה באשר ליריבה שלו? "זה יהיה משחק מאוד מאתגר נגד יריבה איכותית עם חלק התקפי נהדר, ואנחנו צריכים לבוא מוכנים למשחק הזה, לעשות התאמות, לאושש את השחקנים ולתת את כל כולנו כל משחק. עם כל הקלישאה כל משחק הוא כאילו המשחק האחרון וככה אנחנו צריכים להתייחס לזה, ולשמחתי השחקנים בוגרים עשו סוויץ' מהיר והראש שלהם רק במשחק הקרוב".

השחקנים עצמם העידו כי זדה לקח את איבוד הנקודות בצורה קשה מאוד: "הוא בדרך כלל מחייך יותר וצוחק עם השחקנים. עד המשחק הוא יחזור לעצמו". עוד לא ברור האם זדה יחזיר להרכב את הזרים שנכנסו כמחליפים נגד הפועל חדרה ולחלקם היה חלק בספיגת שני השערים. הבלם הבלגי, דרייס וויטנס והקשר, שי אליאס ייעדרו מהמשחק נגד נתניה בשל צבירת כרטיסים צהובים. לילאיי עשוי לפתוח ע"ח של אליאס.