"לא שומר שחקנים, עליתי עם ההרכב הכי חזק"

הראש בחצי גמר הגביע? קלינגר טען אחרת: "מכבדים את הליגה"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.06.20 - 23:01
תחילת כתבה

שתיהן כבר עם הראש כבר בחצי גמר גביע המדינה, שתיהן עלו להתמודדות עם הרכב משני - ו"תתפלאו", זה התבטא על לוח התוצאות. רגע לפני שהן עולות על הדשא בנתניה למשחק הגורלי ביותר שלהן העונה, הפועל ת"א והפועל ב"ש הציגו משחק פושר הערב (שבת) בטרנר ונפרדו ב-0:0 שמשרת את כל העוסקים במלאכה.

על השאלה אם הראש היה בגביע או לא כנראה שהתוצאה עונה, אבל אם תשאלו את ניר קלינגר - הפועל ת"א שלו באה כדי לנצח: "אני לא מאמין בלשמור שחקנים לגביע, עליתי עם ההרכב הכי חזק שלי, אבל אם שחקן אומר לי שהוא עייף או מרגיש קצת את המפשעה - אני צריך לחשוב על זה. ועדיין, לא הפסדנו".

"היו אילוצים", המשיך מאמן הפועל ת"א. "כואב לי הראש מהמחשבות במהלך הסופ"ש, נתנו את הדעת על דקות המשחק והעומסים. אין לנו סגל שמאפשר לשחק עם הרכב משני, זה לא מתאים אנחנו מכבדים את המפעל שאנחנו משחקים בו. היה לנו חשוב לשמור על הטייטל של קבוצה חזקה שקשה לשחק נגדה. גם עם חמישה שחקני נוער במחצית השנייה לא נבהלנו, עם קצת יותר ניסיון של אושר דוידה היינו מנצחים את המשחק. יכול להיות שהראש שלנו ושל ב"ש בחלקו היה בגביע".

"אנחנו מודעים למגבלות הסגל שלנו ועושים מאמצים אדירים כדי לא להעמיס על השחקנים יותר מידי", סיכם קלינגר. "לשאר הקבוצות יש מנוחה של שבוע, אנחנו חושבים על הגביע. זה לא פשוט, השחקנים האלה הם בני אדם וקשה גם להם. שתי הקבוצות נתנו מאמץ גדול ובגלל העייפות המשחק לא התעלה לרמה גבוהה. אבל השחקנים שלנו מספיק מנסוים, היו לנו שני משחקי מאני טיים לפני הפלייאוף, והשחקנים עמדו בהם בגבורה. זה הזמן שלהם להנות מההישגים. פייבוריטים? בגביע אין פייבוריטיות, וככה נתכונן למשחק".

"במחצית הראשונה שיחקנו טוב, אבל במחצית השנייה פחות", אמר אוראל דגני בסיום המשחק. "יש עייפות, זה לא פשוט לשחק תשעים דקות בכל שלושה ימים. הצעירים? אני מרגיש אחריות על הכתפיים, כבר כמה שנים, אבל אני שמח שהשחקנים שעלו לבוגרים מוכיחים את עצמם, טוב לי איתם. לא פשוט בגביע, ראינו מה מכבי פ"ת עשתה לבית"ר ירושלים, הם במקום הראשון בליגה הלאומית. נקווה שנשחק טוב, אנחנו מאמינים בעצמנו".