הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סאקו טורה עשוי לחזור למכבי חיפה בעונה הבאה

המאמן הבא יחליט לגבי עתידם של סלליך ומאבוקה בכרמל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.06.20 - 08:12

במכבי חיפה עוד לא יודעים לומר מי יאמן את הקבוצה בעונה הבאה, אך למרות זאת יעקב שחר והצוות הניהולי מכינים את הקרקע. מצבת הזרים עדיין לא נסגרה, אך שחקן אחד שעשוי להגיע לכרמל הוא סאקו טורה. במהלך העונה האחרונה הקשר הושאל לנס ציונה והוא עשוי להשלים את מצבת הזרים, מכיוון שבמועדון מחזיקים ממנו ומשוכנעים שהוא יכול לעשות את הפריצה שלו בקבוצה בכירה.

אם ברק בכר ימונה על חשבונו של מרקו בלבול יהיו מספר שינויים בצוות המקצועי של המועדון. הצוות האנגלי הכולל את עוזר המאמן פול גרובס ומאמן הכושר נייל קלארק יסיימו את דרכם בקבוצה. בנוסף אליהם, גם עתידו של גיורא אנטמן לא ברור אם בכר יתמנה לתפקיד, מאמן השוערים לא ישאר בקבוצה כאשר במקומו ימונה גיא וייזינגר אליו יצטרף דרור שמשון שימונה למאמן הכושר.

שני שחקנים שעתידם לוט בערפל הם ארנסט מאבוקה וסינטאיהו סלליך שמסיימים את חוזיהם לאחר משחקי הפלייאוף. המאמן החדש יקבל את הבמה ויחליט בנוגע להמשך דרכם בכרמל.

אחרי שלושה הפסדים ותיקו, הירוקים מחפשים ניצחון ראשון בפלייאוף העליון ובמשחק הקרוב ייארחו את האקסים: רוני לוי ויוסי בניון שיגיעו לסמי עופר עם בית"ר ירושלים. הקפטן נטע לביא ישוב להרכב, כמו גם ירדן שועה שפתח בהרכב לאחר תקופה ארוכה בדרבי החיפאי.