הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדים יתעלמו מהאזהרות. "הדרבי לא שווה בלעדינו"

למרות הודעת המשטרה, הקהלים מהצד האדום ומהצד הצהוב מתכוונים להגיע לבלומפילד ולהתכנס במרחק של קילומטר אחד מהשני לפני המשחק. וגם: קרב הגרפיטי בנמל יפו

סהר דיין
סהר דיין  20.06.20 - 15:00

דרבי ללא קהל, מה יהיה איתך קורונה? אם לא המגיפה הארורה, 30 אלף אוהדים היו ממלאים כל פינה בבלומפילד היום (שבת) בקרב בין מכבי תל אביב להפועל ת"א. הצהובים עשויים להבטיח מעשית אליפות מול היריבה העירונית, שתרצה לשמור על הכבוד העצמי. מתכון מושלם למשחק חם וקרנבל אמיתי ביציעים.

אחרי מפגני התמיכה של אוהדי הפועל ומכבי בתחילת הפלייאוף, המשטרה העלתה הילוך בכל הנוגע להתקהלויות מסביב לאצטדיון והדפה את הקהל הצהוב שהגיע למשחק האחרון בבלומפילד מול ב"ש. בנוסף, היא הרחיקה תשעה אוהדים משני המחנות בשל קטטה בתחנת הדלק בדרבי האחרון שנערך ב-24 לפברואר, רגע לפני שיתקיימו שני דרבים בתוך שבוע.

"אני הולך לחתום בתחנת משטרה בזמן הדרבי והמשטרה הרחיקה הרבה יותר מתשעה אוהדים", אמר אחד המורחקים, "המעורבים והאנשים החזקים של שני הארגונים לא יגיעו למשחק. הוזמנו לחקירה לפני מספר ימים והראו לנו צילומים מהקטטה אחרי ארבעה חודשים. לא רצו שנגיע לדרבים כי זה עילה לבלאגן גדול, במיוחד אחרי האירוע בתחנת הדלק". אז מה הפתרון של הקהלים?

ארגון האוהדים 'מכבי פנאטיקס' פרסם ברשתות החברתיות הודעה על התכנסות במתחם התחנה (שנמצא כמה מאות מטרים מבלומפילד) כדי לצפות יחד במשחק. מנגד, בצד האדום יתכנסו באותה שעה ברחוב שארית ישראל, שסמוך למגרש. מחנות האוהדים יהיו קרובים זה לזה, מה שעלול ליצור פיצוץ, במיוחד אם הקהל הצהוב יחגוג אליפות.

מחר בשעה 20:00 נפגש במתחם התחנה (רחוב יחזקאל קויפמן על הים) ומשם נלך בטירוף לצפיה כולם ביחד. רק מכבי!!!

פורסם על ידי ‏מכבי פנאטיקס‏ ב- יום שישי, 19 ביוני 2020

★דרבי הפועל!!!★ נפגשים בשעה רבע ל-8 (19:45) בשארית ישראל פינת שדרות ירושלים תגיעו!!!

פורסם על ידי ‏‎Leah Katamin‎‏ ב- יום שישי, 19 ביוני 2020

"הדרבי לא שווה בלעדינו. בלי הקהל. ניצחונות או הפסדים, זה פשוט לא אותו דבר", אמר אוהד הפועל ת"א, "איפה הכסף ששפכנו על הדברים האלה? איך יכול להיות שמועדונים פתוחים, אנשים אחד על השני בהפגנות ואי אפשר ללכת לכדורגל? ממילא הרמה פה לא גבוהה ואנשים קונים מנוי בשביל למצוא מקום מפלט. הולכים אחרי הקבוצה בצורה עיוורת. אין התחשבות, זה עצוב. אין התרגשות ולא פרפרים בבטן. זו לא אווירה של דרבי". 

בינתיים, ארגוני האוהדים ממשיכים לריב, אבל בדרכים יצירתיות. לאורך השנים האחרונות על רקע חומות יפו ניתן לראות כתובת גרפיטי גדולה בנמל עם השם של הפועל ת"א. הכתובת הזו הוחלפה לצהוב פעמיים מתחילת החודש ע"י ארגון האוהדים של מכבי, אך הקהל של הפועל דאג החזירו את הצבע האדום לקיר לפני הדרבי. היום יעלו 22 שחקנים לקרב על הדשא, וזה התור שלהם לצבוע את הדרבי עם כדורגל גדול.

בוקר טוב מיפו...

פורסם על ידי ‏Ultras Israel - אולטראס ישראל‏ ב- יום שני, 15 ביוני 2020

עוד לא התייבש הצבע הצהוב ושוב חזר לו הצבע האדום... UH99 👹

פורסם על ידי ‏Ultras Israel - אולטראס ישראל‏ ב- יום חמישי, 18 ביוני 2020