רוני לוי: "לא נפלנו מהיריבות לפלייאוף"

מאמן בית"ר ירושלים מוכן לב"ש: "מקווה לשיפור בסיומת"

תומר לוי
תומר לוי  22.06.20 - 14:25
תחילת כתבה

אחרי סיבוב שלם ללא ניצחון בפלייאוף, בית"ר ירושלים תנסה לפתוח את הסיבוב השני עם שלוש נקודות כשתתארח מחר (שלישי) אצל הפועל באר שבע באצטדיון הי"א באשדוד. חרף רצף התוצאות הלא מחמיא, הקבוצה של רוני לוי עדיין במקום השלישי, מרחק חמש נקודות מהיריבה שלה. ניצחון בדו קרב הישיר של יוסי אבוקסיס ושחקניו יקרב אותה צעד גדול לעבר המטרה - הבטחת המקום השלישי המוביל לאירופה.

"זה משחק מאוד חשוב, משחק נגד יריבה שלנו למקום השלישי, ראש בראש, ונעשה את המקסימום לחזור עם תוצאה טובה", אמר המאמן, רוני לוי, "ברור שאנחנו מצפים לשיפור בתוצאות. ברמת המשחק שלנו, מבחינה הגנתית-טקטית, אנחנו מתקדמים יפה מאוד, אנחנו צריכים לבוא יותר לידי ביטוי מבחינת משחק ההתקפה, ואני מקווה שנעשה את זה כבר מול ב"ש".

על היישורת האחרונה: "הפלייאוף קשה מאוד לכולם, גם בגלל הסיטואציה של הקורונה, וגם בגלל שיריבות שלנו לצמרת הן קבוצות חזקות מאוד, אין משחק קל או נוח. אפשר להגיד שאנחנו לא נופלים מהיריבות שלנו, עומדים מבחינה הגנתית-טקטית בצורה טובה. חסר לנו קצת עניין ההצטרפות להתקפה, הסיומת, הגולים, ואני מקווה מאוד שנראה את זה".

על עניין הרוטציה בסגל הוסיף המאמן: "אנחנו מאוד קשובים לסיטואציה, מול ב"ש יחסרו לנו שני שחקנים עם צהובים (עידן ורד ופרדי פלומן). נשתדל לחלק את זה בצורה נכונה מאוד, כשהמשחק הקרוב הוא החשוב ביותר".

בסיום האימון היום נשארו מספר שחקנים לבעיטות עונשין ופנדלים, כשבמקביל ערכו מיכאל אוחנה ואור ואקנין אימון אישי. בשלב הסיומות הצטרף אליהם המנהל המקצועי יוסי בניון.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן, אנטואן קונטה, טל בן חיים, דיוגו ורדסקה, מקסים גרצ'קין; עלי מוחמד, עדי תמיר, חנן ממן, לירן רוטמן, ליוואי גרסיה ושלומי אזולאי.