כעס בבית"ר. "יש דין לנו ודין לשאר הליגה"

הירושלמים מצאו את האשם - השופט. ניצן: "צריכים להיות הרבה יותר רעים". קונטה סיים את העונה?

תומר לוי
תומר לוי  24.06.20 - 06:55
תחילת כתבה

בבית''ר ירושלים רותחים מהחלטת השופט זיו אדלר לפסול את שערו של שלומי אזולאי ב-2:2 נגד הפועל ב"ש אתמול (שלישי). גורמים בקבוצה אמרו: "בשום מצב אסור היה לפסול את השער הזה. לא מבינים בשביל מה יש VAR. זו טעות חמורה מאוד שעלתה לנו בניצחון".

גם חלק מהשחקנים התבטאו בעניין ואמרו: "יש דין לבית"ר ודין לשאר הליגה בכל מה שקשור ל-VAR. זה עלה לנו השנה בהרבה מאוד נקודות".

כמו כן, בקבוצה התאכזבו גם מכך שלמרות ששיחקו טוב ושלטו, הם שוב לא הצליחו ''להרוג'' את המשחק ובסופו של דבר סגרו משחק שישי בפלייאוף ללא ניצחון. לאחר מכן אמרו: "זה היה משחק טוב, אבל אנחנו כל הזמן מחמיצים. לפחות שמרנו על פער של חמש נקודות, שכרגע נראה מבטיח, ארבעה מחזורים לסיום".

בתוך כך, הירושלמים עם הפנים קדימה להפועל חיפה. אנטואן קונטה, שדקות לפני פתיחת המשחק אמש חש רגישות בשריר הירך האחורי, ייבדק. בבירה מקווים שלא סיים את העונה. כמו כן, הצהובים מצפים לחזרה של עידן ורד, שהיה מוצהב נגד ב"ש ואולי יסייע להשיג את ניצחון הבכורה בפלייאוף העליון. הקשר אמור לחזור להרכב.

מאמן הקבוצה, רוני לוי, אמר בסיום המשחק: "אני חושב שאפשר להיות מרוצים מהרבה דברים. היתה הרבה התלהבות, המשחק הטקטי שלנו היה טוב מאוד, גם משחק ההתקפה שלנו היה טוב מאוד, נגד קבוצה חזקה. מאוד מאכזב השערים שספגנו, בתוספות הזמן, במצבים נייחים, היינו שווים ניצחון היום, מצד שני זה מעודד. יש אופטימיות להמשך הדרך, אנחנו צריכים לעמוד במשימה להגיע לאירופה, ואנחנו בדרך להשיג אותה".

"אני רוצה לראות המשכיות, למעט המשחק השני נגד הפועל תל אביב בו זייפנו בגדול ונראינו רע מאוד, ככל שהתקדמו המשחקים, שיחקנו טוב יותר. אנחנו משחקים נגד יריבות חזקות מאוד. כולן קבוצות חזקות מאוד. מלבד המשחק הזה לא הפסדנו שום משחק. כמובן שאני רוצה ניצחון, כמובן שאני מאוד מאוכזב, עצבני וכועס, אחרי שהמשחק מסתיים ככה, אבל זה הכדורגל. צריכים להיות חזקים, לדעת להתמודד, להסתכל קדימה ובתקווה שנמשיך מכאן את היכולת ושהדברים יסתדרו לנו וננצח".

שוער הקבוצה, איתמר ניצן הוסיף: "זה מאוד מאוד מאכזב, יכולנו לעשות לעצמנו חיים קלים בפלייאוף הזה, אבל נצטרך להילחם עד הסוף. בשני המשחקים האחרונים אנחנו מראים יכולת די טובה, גם מגיעים להמון מצבים, כבשנו היום שערים יפים. ספגנו שני שערים שלא היינו צריכים לספוג, אבל זה חלק מהכדורגל, נצטרך לנצח בשבוע הבא כדי להמשיך ולהבטיח את המקום השלישי ואירופה".

"בשני המשחקים האחרונים אנחנו מציגים יכולת טובה. אנחנו כן צריכים לדעת לא לספוג, ובטח לא ממצבים נייחים ולא בדקות האלה. פשוט אסור לנו, בתור קבוצה שרוצה להגיע לתארים, אנחנו צריכים להיות הרבה יותר רעים, אני מקווה שנלמד מהסיטואציות האלה להבא".