אחרי 7 שנים: דראפיץ' וברדה צפויים להיפרד

פרסום ראשון. בנתניה מסרו למאמנים: לא נוכל לשלם לשניכם

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.06.20 - 07:18
תחילת כתבה

סלובודן דראפיץ' ושי ברדה הפכו מזמן לחיבור מנצח. למרות עונה מקצועית לא פשוטה (שבאה אחרי שלוש שנים מוצלחות מאוד במכבי נתניה), מדובר בצוות שמשלים אחד את השני בצורה מיוחדת וטובה. הם הובילו את בית"ר תל אביב/רמלה, הצליחו בבית"ר ירושלים וירדו יחד לליגה הלאומית עם מכבי נתניה, כדי להחזיר אותה במהירות לליגת העל.

כעת, אחרי שבע שנים ביחד ולאור המצב הכלכלי בנתניה, השניים עשויים לצאת לדרך חדשה, ואולי אף יעשו זאת בנפרד. בנתניה הבהירו לדראפיץ' וברדה כי בשל המצב הפיננסי, שנובע בין השאר מנטישת חלק מהספונסרים, הם אינם יכולים יהיו לעמוד בתשלום החוזה שלהם לעונה הבאה. לאור כך, כל אחד מהם עשוי לצאת להרפתקה חדשה לבדו, ושניהם גם צפויים ליהנות מביקוש בשוק המאמנים. "כל אחד מהם יצליח גם בלי השני, אין ספק בכלל", אמרו שחקנים בנתניה.

מי שהעביר לדראפיץ' וברדה את המסר לפיו לא ניתן יהיה לשלם לשניהם, הוא המנכ"ל ניב גולדשטיין. גולדשטיין אמנם צפוי לעזוב את המועדון בימים הקרובים, אלא אם הבעלים אייל סגל יודיע על הישארותו בתנאים שהועלו בפגישה בין השניים, אבל הוא מקווה לסגור לפני כן את המשא ומתן מול המאמנים. בשלב זה יש פערים בין הצדדים.

עדיין עם דראפיץ' וברדה ביחד, נתניה תנסה להשיג הערב (ראשון) ניצחון שלישי ברציפות בפלייאוף התחתון, כשתארח את מועדון ספורט אשדוד. נתניה רחוקה שלוש נקודות מבני יהודה שבמקום השביעי. לכתומים יש יחס שערים עדיף על פני נתניה, והם יארחו את עירוני קריית שמונה, שנלחמת על חייה בליגה. בסיום המשחק ייצא ניקולאס אולסק חזרה לארה"ב ולא ישתתף במחזור הנעילה.

הרכב משוער: רז כרמי, כארם ג'אבר, מתן לוי, דולב אזולאי, זלאטן שחוביץ', ניקולאס אולסק, אביב אברהם, גבי קניקובסקי, רוי קורין (רועי קהת), יונס מלדה, גיא מלמד.