לוי: "ספגנו מנייחים, לא משגיאות טקטיות"

מאמן בית"ר מרוצה לקראת הפועל חיפה. גרצ'קין וקריאף בחוץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.06.20 - 08:35
תחילת כתבה

כשנותרו לה עוד ארבעה מחזורים לסיום העונה, בית"ר ירושלים תוכל לעשות הערב (ראשון, 20:45) צעד גדול לעבר הבטחת המקום השלישי. קבוצתו של רוני לוי תתארח אצל הפועל חיפה, בידיעה שניצחון יגדיל את הפער מהפועל באר שבע הרביעית לשמונה נקודות.

לקראת המשחק, לוי ערך אסיפה קבוצתית לשחקנים במתחם בבית וגן ואמר להם: ״אנחנו רוצים להמשיך את המשחקים הטובים שלנו מהשבועיים האחרונים, וזה משחק שחייבים לנצח בשביל להבטיח את המקום השלישי ואת אירופה. מחר זאת הזדמנות מעולה״.

הקבוצה יצאה לכר הדשא וערכה אימון קליל, כשבעיקר כלל משחקונים ובעיטות לשער. מקס גרצ'קין (צהובים) ואופיר קריאף (פציעה), לא ייטלו חלק במשחק, כששאר השחקנים יעמדו לרשותו של הצוות המקצועי. בקבוצה מאמינים שאפשר וצריך מחר להגיע לסמי עופר, ולחזור עם שלוש הנקודות הביתה. ביום רביעי נפגוש במשחק חוץ נוסף את מכבי תל אביב.

המאמן, שייחסר את מקס גר'צקין המוצהב ואופיר קריאף הפצוע, אמר אמר לקראת המשחק לאתר הרשמי של הקבוצה: "הפועל חיפה היא קבוצה טובה, כל הקבוצות בפלייאוף העליון חזקות וראינו במשחק הקודם נגדנו שהיה קשה מאוד. אבל אנחנו מתרכזים בעצמנו, הקבוצה ביכולת טובה ואני בוטח בשחקנים ובטוח שנעשה תוצאה טובה".

על המשחק הערב בהשוואה ל-2:2 עם ב"ש, אמר לוי: "אני לוקח הרבה דברים טובים מהמשחק נגד באר שבע. החבר'ה שיחקו עם הרבה מוטיבציה ותשוקה. מבחינה טקטית עמדנו טוב מאוד. אומנם ספגנו ממצבים נייחים, אבל לא משגיאות טקטיות. שמרנו בצורה לקויה במצבים הנייחים, ונתנו על זה את הדעת. בהתקפה הגענו למצבים שלטנו בכדור טוב, והנענו אותו. נכון שתמיד אפשר יותר טוב, אבל הבקענו שערים יפים. היו צירופים של למעלה מ-20 מסירות לפני השער, וזה מצוין. הכי חשוב שננצח, ואת זה אני מקווה שנעשה כבר במשחק הזה".

הרכב משוער: איתמר ניצן; אנטואן קונטה, דיוגו ורדסקה, טל בן חיים, אורי מגבו; דן איינבינדר, עלי מוחמד, חנן ממן; עידן ורד, לוי גרסיה, פרדי פלומן.