תג המחיר עבור ירדן כהן: מיליון שקלים

המגן של רעננה מוצע למכירה. ב"ש, בית"ר והפועל חיפה אחריו

גיל לוין
גיל לוין  28.06.20 - 14:48
תחילת כתבה

מכירת החיסול החלה בהפועל רעננה. אחרי שירדה באופן מעשי לליגה הלאומית, ההכנות לעונה הבאה כוללות גם את מכירתם של לא מעט שחקנים, ביניהם גם המגן השמאלי של הקבוצה, ירדן כהן, שעשוי להפוך למכירה הגדולה ביותר של רעננה הקיץ.

למרות העונה הכושלת של המועדון, השחקן בן ה-23 הצליח להתבלט ולעורר עניין רב בחלון ההעברות החורפי והעברתו אף כמעט הושלמה לבית"ר ירושלים. כעת, במועדון הציבו תג מחיר מחודש עבור כהן העומד על מיליון שקלים, עבור 75 אחוזים בלבד מכרטיס השחקן שלו, ב-25 האחוזים הנותרים אוחז השחקן עצמו.

לצד תג המחיר הגבוה, בהנהלת המועדון מבהירים כי קיימת נכונות למשא ומתן ומודים כי יהיו מוכנים להתפשר ולמכור אותו גם ב-700 אלף שקלים. נכון להיום, המגן הצליח לצוד את עיניהן של הפועל ב"ש, בית"ר ירושלים והפועל חיפה, שנחשבות למועמדות המובילות לקלוט אותו. כמו כן יש לציין שכהן אוחז גם בדרכון פורטוגלי, ועל כן הוא בודק גם אופציות מעבר לים.

כהן הוא לא השחקן היחיד שעומד על המדף בשרון. גם השוער הצעיר אסף צור, המגן הימני עמית כהן, הקשר אור דסה והחלוצים יוג'ין אנסה ויואב תומר, מוצעים למכירה. במועדון הסבירו כי גם אופציה של יציאה להשאלה בליגת העל עם אופציה לרכישה על הפרק.

תגובת הפועל רעננה לידיעת ירדן כהן: "אין שום קשר בין מכירת החיסול שערוץ הספורט מתאר למציאות, יתרה מזאת, הפועל רעננה פועלת תחת מטרה אחת של חזרת הקבוצה לליגת העל ועל ידי החזון שמניע את המועדון בשנים האחרונות - פיתוח שחקנים צעירים".