לחלום מותר. דהן: "שואף להיות כמו מסי"

צפו בחלוץ אשדוד כובש צמד נהדר ב-2:5 על מכבי נתניה. דראפיץ': "לשכוח מהעונה הזאת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.06.20 - 23:59
תחילת כתבה

זה אמנם רק ניצחון במשחק לפרוטוקול, אבל ה-2:5 המוחץ של מ.ס אשדוד על מכבי נתניה בחוץ, אמור להפיח הרבה תקוות במועדון של ג'קי בן זקן לקראת העתיד לבוא. בעיקר בזכות השילוב שבין שחקנים שכבר צברו ניסיון, כמו שלומי אזולאי, לבין הצעירים הסופר-מוכשרים ובראשם דין דוד, עידן דהן ומוחמד כנעאן.

עבור עידן דהן בן ה-19 זה היה ערב מושלם. החלוץ הצעיר פתח בהרכב בפעם הראשונה בליגת העל - והחזיר עם צמד נפלא, כולל שער שמזכיר שחקן מסוים. בסיום המשחק, דהן עצמו הזכיר את השם: "אני רוצה להגיע הכי רחוק שאפשר ושואף להיות כמו מסי. הרגשתי בעננים אחרי השערים. כיף לקבל פרגונים מהצוות ומהמועדון ואני מקווה להמשיך ככה". ובכן, לחלום לא עולה כסף.

רן בן שמעון, שהעניק את ההזדמנות לאותם "ילדים", היה שבע רצון מאוד בסיום: "המשחק התפתח לטובתנו עם האדום והפנדל. זה הישג קבוצתי יפה, כיף לראות את הצעירים האלה. גם אם זה סוף עונה, חשוב לנו השיתוף והסינרגיה בין הוותיקים לדור הצעיר. ראיתם את רועי שלומי וניר ברדע נותנים הצגה וזה הכיף הגדול. אם אני כועס על שני השערים שספגנו? צריכים להינות מהחמישה שכבשנו ולא לסבול מהשניים שספגנו".

בצד השני, סלובודן דראפיץ' הודה: "אנחנו חייבים לשכוח מהעונה הזאת ולהתכונן לעונה הבאה. לא נעים לספוג חמישייה, אבל כוכבים גדלים בכישלונות. יש המון צעירים ונצטרך לתת להם ביטחון. לפעמים לא הולך. יש עונות כאלה, אחרי שלוש עונות נהדרות זה קורה".

דראפיץ' התייחס לאפשרות שהוא ושותפו לדרך, שי ברדה, ייפרדו בקיץ הקרוב אחרי שבע שנים ביחד ואמר: "צריך לשאול את שי אם יש לו הצעה ואם הוא רוצה לעזוב. זה בסדר גמור אם ירצה לעזוב, אבל יש לנו חוזה. אנחנו רוצים להמשיך וטוב לנו מאוד ביחד. אני אוהב את נתניה מאוד ורוצה להישאר פה ונעשה הכל כדי להישאר פה ולעשות עונה טובה”.