"אסור שהם יעזבו": מלמד במסר להנהלת נתניה

החלוץ תומך בדראפיץ' את ברדה. כעס בקבוצה על ג'אבר שהורחק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.06.20 - 08:50
תחילת כתבה

אחרי שני ניצחונות רצופים, מכבי נתניה ספגה הפסד ביתי משפיל בדמות 5:2 מול מ.סאשדוד. דווקא אחרי שהובילה מראשו של גיא מלמד שהעלה את מאזנו לשמונה שערים, נתניה עשתה את הטעות התורנית, וכארם ג'אבר ספג כרטיס אדום חסר אחריות. הפעולה הזאת הובילה להתפרקות של החבורה מעיר היהלומים. "כמו שאלמוג כהן נקנס על אדום שטותי, גם ג'אבר צריך לספוג קנס. הוא גמר לנו את המשחק", אמר שחקן בנתניה.

אלא שעם כל הצער לגבי ההפסד מבחינת נתניה, בסופו של יום זה היה רק עוד משחק לפרוטוקול - ועתיד המועדון הוא העיקר. כפי שפורסם כאן באתר, סלובודן דראפיץ' ושי ברדה עשויים לצאת לדרך חדשה בקיץ, כל אחד לחוד. אם שואלים את גיא מלמד, אסור בתכלית האיסור שדבר כזה יקרה מבחינת מכבי נתניה.

"דראפיץ' ושי הם מכבי נתניה, יש להם את ה-DNA של המועדון הזה. אסור שהם יעזבו. אחרי שלוש עונות טובות קורה שיש עונה אחת פחות טובה. אין לי ספק שהם המאמנים שיכולים להוציא את המועדון הזה לדרך חדשה", אמר החלוץ. אגב, מלמד מחזיק בחוזה לעונה הבאה, אבל לא מוכן לקצץ 50 אחוזים משכרו.

סלובודן דראפיץ' עצמו הצהיר אחרי המשחק מול מ.ס אשדוד כי הוא רוצה להישאר בעיר היהלומים, וכעת הכדור נמצא בידיים של אייל סגל. דראפיץ' את ברדה כבר הבהירו לאחרונה כי הם לא מתכוונים להתפטר מתפקידם. לפיכך, אם סגל יחליט לפטר אותם, הוא יצטרך לעמוד בתשלום פיצוי גבוה.

בחזרה למשחק. השוער רז כרמי שנפגע בראשו ונאלץ להתחלף אחרי שחש סחרחורת, יהיה כשיר למשחק הקרוב והאחרון בליגה ביום בחמישי מול הפועל כפ"ס. אחרי ההפסד אמש, ניקולס אולסק וזלאטן שחוביץ' עזבו את הארץ והצטרפו לשחקנים אחרים שכבר סיימו את העונה, בהם הקפטן אלמוג כהן, סתיו פיניש וטים הויבך.

בעניין אחר, המנכ"ל ניב גולדשטיין אמור לסיים את תפקידו ביום רביעי, כשנכון לעכשיו לא דובר איתו על הישארות. במקרה שאכן יעזוב, יניב כהן, שסיים את תפקידו כמנכ"ל מחלקת הנוער של מכבי חיפה, עשוי להתמנות לתפקיד.