רשמי: אלישע לוי ימשיך בבני יהודה ב-20/21

המאמן חתם ונשאר בשכונה: "נמשיך להתקדם כמועדון"

תומר לוי
תומר לוי  29.06.20 - 17:08
תחילת כתבה

ביום חמישי תיגמר העונה הזו של בני יהודה, ובשכונה בהחלט יכולים להיות מרוצים. עקב הפלייאוף המוצלח, מאמן הקבוצה, אלישע לוי, חתם על חוזה לעונה הבאה וימשיך בשכונת התקווה, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט. "אני שמח מאוד להמשיך בבני יהודה", אמר לוי, שהצטרף באמצע העונה לכתומים, "אנחנו נעשה הכל על מנת להמשיך ולהתקדם כקבוצה וכמועדון". 

אמש (ראשון), הכתומים גברו 0:2 על עירוני קרית שמונה, שהיתה זקוקה נואשות לנקודות, הוכיחו ספורטיביות - והמשיכו את הפלייאוף התחתון המצוין מבחינתם. מאז החזרה מהקורונה הם קיימה שבעה משחקים בסה"כ - שישה במסגרת הליגה, ועוד אחד בחצי הגמר הגביע, וההפסד היחיד הגיע שם - בפנדלים, אחרי 120 דקות של מאבק עם שחקן פחות, מול הפועל באר שבע. בליגה, המאזן עומד על 3 ניצחונות ו-3 תוצאות תיקו.

תחת אלישע, שהחליף את יוסי אבוקסיס, שיפר גם את טור הכיבושים של הקבוצה - היא כבשה 13 שערים בשישה משחקים בלבד, כולל ההעלאה המוצלחת של שחקנים מהנוער, בהם החלוצים רועי בן שמעון (שכבש גם אתמול) וסילבה סוקפה בן ה-17.

"יש פה שחקנים גברים וספורטיביים עד הסוף", אמרו בקבוצה על ההופעה של השחקנים בפלייאוף בכלל ואתמול בפרט. "ככה נראית קבוצה בריאה. כמו שסיימנו את העונה הזאת, כך נוכל להתחיל גם את הבאה". ואם בשחקנים צעירים שמקבלים הזדמנות עסקינן, גם השוער עומר ניראון סיפק הופעה יכולת טובה, והצטיין מול ק"ש. "יש על מי לסמוך בשער", אמרו על ניראון, "והוא נותן הרבה חומר למחשבה". כזכור, רבות דובר על כך שבעונה הבאה אמיליוס זובאס יעזוב, וייתכן שבזמן האחרון בני יהודה מצאה יורש ישראלי גם בין הקורות.