קפילוטו צפוי להחמיץ את פתיחת העונה הבאה

בלם הפועל חיפה ייעדר שלושה חודשים עקב פגיעה בסחוס

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.06.20 - 21:36
תחילת כתבה

חזרתו של הבלם ניסו קפילוטו למגרשים תתעכב והוא ככל הנראה יחמיץ את פתיחת העונה הבאה. בלם הפועל חיפה ייעדר שלושה חודשים עקב פגיעה בסחוס, שהתגלתה בניתוח ביום חמישי האחרון.

"ביום חמישי האחרון נכנסתי לניתוח במטרה לטפל בפציעה בברך, שמפריעה לי תקופה ארוכה ולחזור כמה שיותר מוקדם למגרש", כתב הבלם בחשבון האינסטגרם שלו, "במהלך הניתוח התגלה שיש לי פגיעה בסחום ולכן תכנית החזרה המהירה השתבשה. אני הולך לתקופה לא פשוטה של שיקום ארוך יותר ואעשה הכל כדי לחזור בריא וחזק יותר. ניפגש במגרש".

בנושא אחר, גם ההפסד הביתי לאלופה, מכבי תל אביב לא גרם להפועל חיפה לירידה ביכולת ואמש (ראשון) סיימה ב-0:0 נגד בית"ר ירושלים. האדומים הציגו הגנה חזקה בראשותם של גיא משפתי ומיקי סירושטיין, קווין טאפוקו, באחת מהופעותיו האחרונות במדי המועדון היה טוב במרכז השדה, כמו גם גל אראל שהיה קרוב להבקיע.

חיים סילבס היה מרוצה מההופעה ובכלל במועדון ישנה שביעות רצון מהתוצאות בפלייאוף העליון. גם יואב כץ שמח מהתוצאה ומהיכולת בפלייאוף העליון, אך מכין את השחקנים לעונה פיננסית: "החבר'ה משחקים מצוין, את רובם אני רוצה להשאיר בעונה הבאה. התקציב יהיה מצומצם בעונה הבאה, תהיה שנה קשה. שחקנים יצטרכו להתחשב בקבוצה". דרך אגב, לעומת המתיחות במהלך פגרת הקורונה בשל הקיצוצים, כעת היחסים בין הבעלים לרוב השחקנים מצוינים ובין היתר זו הסיבה להצלחה בפלייאוף.

וברביעי, הפועל חיפה תתמודד בדרבי האחרון של העונה מול מכבי חיפה. סער פדידה שריצה עונש הרחקה, יעמוד לרשותו של סילבס, לעומתו דור מלול בספק, לאחר שנפצע אמש וייבדק. כץ כבר דרוך לקראת המשחק המועדף עליו בשנים האחרונות: "אנחנו מקווים לסיים את.הפלייאוף בצורה מתוקה. אמרו שלא נעשה נקודה, עשינו 7 ואני מאמין שנסיים עם 16. אנחנו רוצים לנצח את מכבי חיפה, ניצחון יהיה סוף מתוק לעונה הזאת".

גיא משפתי ממצטייני המשחק סיכם: "היה משחק פתוח, שתי הקבוצות באו לנצח וראו את זה על המגרש, גם ראו את העייפות. שמח שלא ספגנו ואני שמח שאנחנו ממשיכים את הפלייאוף שאנחנו עושים". מלבד זאתף, הבלם שמבוקש בהפועל חדרה טרם חתם לעונה נוספת וייתכן שיהיה זה הדרבי האחרון שלו: "יום רביעי זה המשחק הכי חשוב עבורנו, נבוא לתת את המקסימום ולנצח".