מרקו בלבול: הציטוטים הכי זכורים מהפלייאוף העליון

מהכדורגל הטוב ועד קלופ כמשל. הציטוטים של מאמן חיפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.06.20 - 12:08
תחילת כתבה

אמרו שהראיונות עימו "משעממים", אבל מרקו בלבול גרסת הפלייאוף העליון הוא הכל חוץ מהגרסה שהכרנו לפני כן. משחק אחרי משחק, בזמן שעתידו לא ברור, בלבול מספק התבטאויות שתופסות את סדר היום. קיבצנו לכם את המיטב מהמרואיין הטוב ביותר בפלייאוף העליון עד כה.


7.6 - אחרי התיקו מול הפועל חיפה: "יש כאלו שחושבים שאפשר בקיץ אחד להפוך דברים מן הקצה אל הקצה. אנחנו לא בסוף הדרך וצריכים להמשיך אותה".

11.6 - לפני המשחק מול בית"ר ירושלים: "כולם זוכרים באיזה מצב הקבוצה הייתה כשהגעתי לפה. הקבוצה השנה משחקת כדורגל שהוא כדורגל אמיתי שמתאים למכבי חיפה".

13.6 - אחרי ה-0:0 מול בית"ר ירושלים: "יש כמעט קונצנזוס בקרב הקהל שאשאר בחיפה. בתור יעקב שחר, האם אני מאריך לי את החוזה? לדעתי כן".

18.6 - לפני המשחק מול ב"ש: "חשוב להבהיר כמה דברים, כשהגעתי לכאן, מכבי חיפה היתה בתחתית, שני מקומות מהמקום האחרון. אחרי עבודה של שנה הגענו לצמרת".

23.6 - אחרי הניצחון על הפועל ת"א: "מכבי חיפה משחקת את הכדורגל הטוב בישראל".

27.6 - אחרי הניצחון על הפועל ב"ש: ""אנחנו עדיין לא קבוצה מושלמת, אי אפשר בקיץ אחד לבנות קבוצה מושלמת. גם קלופ בנה את ליברפול בחמש שנים, צריך קצת זמן לבנות קבוצה. טעויות? יש משחקים שגם אני עשיתי בהם טעויות, אני לומד מזה. אם הייתי עושה דברים אחרת יכולנו לסיים בתיקו מול הפועל ת"א ודברים היו משתנים. יש דברים שאני לוקח עליי".