"שיעשה סדר": ההחלטות של אייל סגל בנתניה

המנכ"ל, המאמנים, השחקנים והקיצוץ: "חוסר הוודאות מלחיץ"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.06.20 - 06:47
תחילת כתבה

"שאייל סגל יעשה סדר, חוסר הוודאות גורם ללחץ מיותר", אמרו שחקנים במכבי נתניה. במועדון מצפים למוצא פיו של הבעלים כדי להתחיל בהכנות לעונה הבאה.

בינתיים, סגל צריך להחליט עד מחר אם להשאיר את המנכ"ל ניב גולדשטיין בתפקידו, או למצוא, באמצעות הדירקטוריון או באופן עצמאי, מנכ"ל שינהל את העסק. גולדשטיין הסכים לבקשת המועדון להישאר 20 ימים נוספים מעבר לתאריך שנקבע ומחר, אם לא יקרה שינוי, יהיה יומו האחרון בתפקיד.

בגזרת המאמנים, סלובודן דראפיץ' ושי ברדה לא מתכוונים להתפטר, וכל עוד אין להם הצעות מקבוצות אחרות הם יכבדו את החוזה שלהם במועדון ולא יעזבו ללא פיצוי כספי מלא. מלבד השניים שלא הסכימו לקיצוץ שהתבקשו לו, גם מעמדם של גיא מלמד, רועי קהת, דני עמוס וחן עזרא לא ברור, והאוהדים חוששים ששני האחרונים לא ימתינו להחלטת הבעלים ויחפשו אופציות אחרות.

אלמוג כהן, שנפצע במפשעה ולא שותף שלשום בהפסד 5:2 למ.ס. אשדוד, יחמיץ גם את המשחק מול הפועל כפר סבא. השוער רז כרמי, שנפצע בראשו, יעבור בדיקות ונמצא בספק למשחק. אם לא יוכל ליטול חלק, השוער השלישי רוי בייגל יפתח על חשבונו. בנתניה החליטו לשחרר ממחזור הסיום גם את השחקנים שסיימו חוזים כמו ניקולאס אולסק, טים הויבך, דני עמוס, צליל נחמיה וסתיו פיניש.