המועמדים לנבחרת: קלינגר, אבוקסיס, ברקוביץ' וגרנט

מתקרבים להכרעה: ארבעת המועמדים הסופיים נקבעו ויעמדו בפני ועדת האיתור, שתורכב מאלי אוחנה, אורן חסון ושחקן עבר נוסף. וגם: האם רוטנשטיינר יהיה מעורב במינוי הבא?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.06.20 - 15:35
תחילת כתבה

מי היה המאמן הבא של נבחרת ישראל? אחרי הודעתו של אנדי הרצוג כי הוא מסיים את תפקידו על הקווים, החל המרוץ על התפקיד היוקרתי. היום (שלישי) בישיבת ההתאחדות לכדורגל נקבעו המועמדים הסופיים לאימון הנבחרת וחברי וועדר האיתור.

הוועדה לבחירת המאמן הלאומי תכלול את יו"ר ההתאחדות אורן חסון ויו"ר בית"ר ירושלים אלי אוחנה. אליהם יצטרף שחקן עבר נוסף, כאשר חסון ביקש בשלב זה לא למסור את שמו.

כמו כן, לאחר כל השמות שנזרקו לאוויר, נקבעו ארבעה מועמדים סופיים לעמוד על הקווים של הנבחרת, שיגיעו לראיון עבודה בפני וועדת האיתור: אייל ברקוביץ', יוסי אבוקסיס, ניר קלינגר, ואברהם גרנט.

בנוסף, חבר הנהלת ההתאחדות שינו זוארץ התנגד לפורמט של הוועדה ותמך שהמנהל המקצועי של הנבחרות, ווילי רוטנשטיינר יבחר את המאמן הבא: "לווילי יש את הזכות לקבוע מי יאמן לפי החוזה שלו. אם נמנה מאמן דרך ועדת האיתור, אנחנו מפרים את ההסכם עם ווילי", אמר זוארץ.

כזכור, כבר בעוד כשלושה חודשים הנבחרת תתמודד מול סקוטלנד בחצי גמר ליגת האומות כאשר שני ניצחונות יבטיחו העפלה ליורו 2020. אז מי צריך להיות המאמן הבא? הצביעו בסקר.