מכבי נתניה: ניב גולדשטיין ימשיך בתפקידו כמנכ"ל הקבוצה

כפי שפורסם: מנכ"ל היהלומים ימשיך. "יפתח את המותג נתניה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  01.07.20 - 17:00
תחילת כתבה

בתוך תקופה לא פשוטה, מכבי נתניה מקבלת היום (רביעי) בשורות טובות: יממה לפני שאמור היה לסיים את תפקידו כמנכ"ל המועדון, ניב גולדשטיין יישאר. גולדשטיין נפגש עם הדירקטוריון והבעלים, אייל סגל, וחתם עימם על המשך ההתקשרות. השיחה בין הצדדים הוגדרה טובה וכעת, כולם החליטו להשאיר את המחלוקות מאחור, ולהמשיך לצעוד קדימה.

בהודעה הרשמית שפרסמה נתניה נכתב: "אנו בטוחים כי ניב, אשר הנהיג ניהולית את המועדון בארבע השנים האחרונות, ובמיוחד בתקופת הקורונה הלא פשוטה, יוביל אותנו בתקופה המאתגרת שלפנינו, תוך פיתוח המותג 'מכבי נתניה'".

מדובר בצעד חשוב עבור מאחר וגולדשטיין מוערך על ידי השחקנים. כעת, בטוחים בנתניה שאחרי שאלמוג כהן קיצץ משמעותית בשכרו, לאור מערכת היחסים עם המנכ"ל, כך יעשו גם שחקנים נוספים אותם רוצים לראות במועדון גם בעונה הבאה וביניהם השוער דני עמוס והקשר חן עזרא. "עכשיו שנסגרה סוגיית המנכ"ל יש גם עם מי לדבר. נקווה שמכאן נצא לדרך טובה", אמרו במועדון.

הפעולה הראשונה שתהיה על הפרק של גולדשטיין, נוגעת למאמנים: סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה. כל צד כרגע מסרב להתגמש, ולכן נראה שאם שי ברדה (שמועמד לבית"ר ירושלים), יקבל פנייה, דראפיץ' יישאר לבדו בעמדת המאמן.

ואחרי הכל, היהלומים יפגשו מחר את הפועל כפ"ס למשחק האחרון העונה בפלייאוף התחתון. הקפטן אלמוג כהן פצוע ולא ישחק, וכמוכן ניקולאס אולסק, טים הויבך, סתיו פיניש, צליל נחמיה סיימו חוזים ושוחררו.  דני עמוס שינוי וכארם ג'אבר המורחק ייעדרו גם הם. אחרי ההפסד 5:2 למ.ס אשדוד בנתניה רוצים לסיים את העונה בטעם פחות חמוץ. אלעד שחף ודודי תירם, שבעונה שעברה הושאלו לקבוצות אחרות, יחזרו לנתניה בעונה הבאה.