למרות הליקויים: ב"ש תארח בטרנר ב-20/21

אם האצטדיון לא יאושר, משחקי הבית של הקבוצה ייערכו בטדי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.07.20 - 17:47
תחילת כתבה

על אף הליקויים, הפועל באר שבע רשמה את אצטדיון טוטו טרנר לאירוח המשחקים בעונת 2020/21. כזכור, לאחר שהתגלו בעיות בגג המתקן בזמן בדיקת שגרתית שנערכה, טרנר נסגר באופן זמני. בשל כך, שני משחקי הבית האחרונים שלה נגד מכבי חיפה ובית"ר ירושלים התקיימו באצטדיון הי"א באשדוד. כמו כן, אם טרנר לא יהיה מוכן, משחקי הבית של הקבוצה ייערכו בטדי.

"הפועל ב"ש רשמה את אצטדיון טוטו טרנר כאצטדיונה הביתי לעונת 2020/21", נכתב בהודעת המועדון, "אם לפרק זמן מסוים ידרש להעתיק את משחקי הבית של הקבוצה לאצטדיון חלופי, יתקיימו משחקי הבית באצטדיון טדי בירושלים. בקרוב תמסור עיריית באר-שבע את ממצאי בדיקתה בנושא האצטדיון ועל כך נעדכן".

כזכור, מחברת כיוונים והחברה הכלכלית לפיתוח באר שבע נמסר לאחר הבדיקה: "בהמשך לבדיקות אחזקה תקופתיות שגרתיות שנערכו לאחרונה באצטדיון ע"י החברה הכלכלית, התברר כי ישנם, כנראה, ליקויים בגג האצטדיון. על מנת לעמוד על המשמעות של ליקויים אלה ודרכי הפעולה לתיקונם, נשכרו שירותיה של חברה מומחית בעלת שם בתחום, שנתבקשה לבצע סקר מקיף לקבלת תמונת מצב של גג האצטדיון. סקר, כאמור, נערך באצטדיון בימים האחרונים וממצאיו הועברו לעירייה ולחכ"ל".

"המסקנות העולות מהסקר הינן, כי ישנם ליקויים לא מעטים בגג האצטדיון המחייבים היערכות שתאפשר ביצוע התיקון בלוחות זמנים הקצרים ביותר, ככל הניתן. בהתאם למסקנות הסקר ובעיקר, למען הזהירות והצורך לשמור על בטיחות ושלום ציבור המשתמשים באצטדיון, הוחלט על הפסקת השימוש באצטדיון עד לתיקון כלל הליקויים ו/או עד לתיקון שיאפשר שימוש במתקן ללא כל סיכון למשתמשים בו".