"נגמר הזמן שאשדוד במלחמת הישרדות"

סיום עונה מוצלח לבן שמעון. מימר: "שחקנים רבים על הכוונת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.07.20 - 23:59
תחילת כתבה

מ.ס. אשדוד סיימה את העונה בטעם טוב עם שני ניצחונות רצופים שכללו לא פחות מ-8 שערים. הערב (חמישי) היא גברה 1:3 על הפועל חדרה וסיימה את העונה במקום השמיני.

"התקפית אנחנו עושים דברים מאוד יפים", אמר בסיום רן בן שמעון. "שיטת חמשת החילופים, אני מקווה שיאמצו את זה באופ"א ובכדורגל שלנו, זה עוזר למאמן להחזיק סגל רעב".

"יש ציפייה לעונה הבאה, ציפייה לבאות", המשיך המאמן. מה שעשינו עד עכשיו זה התחברות ואנרגיה טובה, ועדיין העונה לא באה לידי ביטוי לאורך זמן, נצטרך להביא את זה. שהכל יהיה בסדר מסביבנו ויש פה קבוצה עם פוטנציאל גדול מאוד. הזמן של אשדוד למלחמת הישרדות נגמר. צריך לשנות פורמט".

מנגד, שרון מימר הסביר: "מאוכזב קצת מהתוצאה, חזרנו למשחק וחבל על המתנה של הגול השלישי. יכולנו לחזור למשחק. שום דבר לא יעיב על העונה הטובה של חדרה. היא נלחמה על פלייאוף עליון ובכלל לא הייתה קרובה לירידת ליגה, ניקח את הדברים האלו".

"יש הרבה שחקנים שאנחנו רוצים להביא וזה מתחת לפני השטח. נקווה להביא כדי להמשיך את המסע בעונה הבאה בליגת העל. הרבה שחקנים עוזבים אותנו. אנחנו מכוונים גם בעונה הבאה להישאר בכבוד רב בליגת העל. כבר כמה שנים שחדרה לא נאבקת על ירידה וזו המטרה".