איציק ניסנוב ייכנס גם לבידוד, השחקנים לא

בעלי הפועל ישמע להנחיות. אלטמן ובואטנג תורגלו בהרכב לקראת בית"ר

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  03.07.20 - 07:53
תחילת כתבה

בעוד שחקני ואנשי הצוות המקצועי של הפועל ת"א לא נדרשו - נכון לעכשיו - להיכנס לבידוד בעקבות ההידבקות של שרון ניסנוב בנגיף הקורונה, אחיו, איציק, דווקא כן יצטרך להיכנס לבידוד. השניים שהו יחד במשרד העסקים הפרטיים שלהם, ולכן, איציק ישמע כמובן להנחיות וישהה בבידוד בביתו.

חשוב להגיד שבקבוצה לקחו בצורה יחסית רגועה את ההידבקות של ניסנוב. למעשה, לא הייתה פאניקה כלל מכיוון שהבעלים לא בא במגע ישיר עם השחקנים. 

לקראת המשחק מול בית"ר ירושלים, עומרי אלטמן, שנפצע בגבה בדרבי ונזקק לשישה תפרים, תורגל בסופו של דבר בהרכב ועשוי לפתוח. במקביל, עמנואל בואטנג, שהיה מורחק במשחק הקודם, תורגל גם כן בהרכב על אף שהתלונן על רגישות במפשעה. אבו עביד, לעומת זאת, נמצא בספק בשל רגישות בברך. בנוסף, קלינגר יקבל את עמית מאיר, שהיה מוצהב מול הפועל ב"ש, בחזרה.

״במהלך העונה וגם במשחק האחרון, הוכחנו שגם בהרכב חסר אנחנו יכולים לתפקד היטב", אמר ניר קלינגר לקראת ההתמודדות. "אני מקווה שנמשיך את המומנטום החיובי מהמשחק החולף גם בשני המשחקים שנותרו עד תום העונה״.

הרכב משוער: יואב ג'ראפי, מרווין פירסמן, אוראל דגני, רז שלמה, דני גרופר, שי אייזן, עמנואל בואונג, עילאי תמם, מוטי ברשצקי, עומרי אלטמן (שביט מזל) ומייקל אולהה.