המתחרה של מכבי? סיטי מעוניינת בקאדירי

דיווח: ההצעה של האנגלים על החלוץ שמועמד לאלופה נדחתה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.07.20 - 12:08
תחילת כתבה

תחרות לא צפויה. בשבועות האחרונים נשמעים לא מעט דיווחים על מועמדותו של ג'ורדן קאדירי למכבי תל אביב. חלוץ אוסטרסונד השבדית בן ה-20 אף התראיין לערוץ הספורט ואמר: "אשמח להגיע למכבי ת"א. אני יכול לעזור בליגת האלופות". אבל האם לאלופה הישראלית מצטרפת מתחרה בסדר גודל עולמי? על פי דיווח בניגריה, כנראה שכן כי מנצ'סטר סיטי מעוניינת בחלוץ.

* הראיון המלא של קאדירי לערוץ הספורט.

בניגריה נטען שאלופת אנגליה היוצאת רוצה להחתים את קאדירי ואז להשאילו ללומל מהליגה הבלגית השנייה, שנחשבת לאחת מקבוצות הבת של המועדון. עם זאת, השבדים דחו את ההצגה של סיטי ודורשים סכום גבוה יותר עבור החלוץ. בנוסף, קאדירי חשף כי המועדון שלו דורש מיליון יורו עבורו, אך מכבי ת"א לא מוכנה לשלם את הסכום בשלב זה כאשר המגעים על העסקה נמשכים.

כמו כן, מאמן אוסטרסונד, יאן בורחאנל הודה בהתעניינות ממועדונים אחרים: "אני מקבל הרבה שיחות טלפון על קאדירי. אני לא מופתע מכך וחושב שהמעבר שלו יתרחש בקיץ הזה, אבל ברור שבשביל לשחרר אותו נצטרך לקבל הצעה מאוד טובה". לחלוץ כאמור חוזה לעוד שלוש שנים וחצי במועדון, אך נראה כי הדרך שלו החוצה כבר סלולה. במהלך העונה הנוכחית, קאדירי כבר הספיק לכבוש ארבעה שערים בשלושה משחקי גביע, אך לא כבש בשלושת משחקי הליגה של קבוצתו.