"אני 40 שנה בכדורגל. זה חלק מהמקצוע"

רוני לוי התייחס לתקרית עם הקהל: "עתידי? השאלה לא אליי". אזולאי: "גם השחקנים אשמים במצב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.07.20 - 21:51
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים רשמה הערב (שבת) את ניצחון הבכורה שלה בפלייאוף העליון אחרי 8 משחקים מאכזבים. הקבוצה מהבירה הביסה 0:3 את הפועל תל אביב, נקמה בה על ההפסד הגדול בסיבוב הראשון והבטיחה למעשה את המקום השלישי המוביל לאירופה. למרות זאת, רוני לוי לא צפוי להמשיך במועדון.

"אנחנו 40 שנים בכדורגל, לצערי זה חלק מהמקצוע", התייחס המאמן לתקרית שהתרחשה אמש עם האוהדים בבית וגן. "זה סוג הדברים שקורים בבית"ר ובמקומות אחרים, לא נעים אבל צריך לדעת להבליג, להתרכז בעיקר, בקבוצה, ולעשות את העבודה. עתידי? לא חושב שהשאלה היא אליי, אני עובד בבית"ר ירושלים ועושה את תפקידי".

על המשחק עצמו הוסיף: "אני חושב שכולם באו בגישה מאוד טובה. החבר'ה השקיעו ונתנו, הראינו איכויות. יש לנו שחקנים מאוד איכותיים, במשחקים אחרים שהיינו יותר טובים לא עשינו את ההבדל ולא סגרנו את המשחקים. עשינו את זה היום, אני שמח בצדק".

שלומי אזולאי, שכבש שער מרהיב, אמר: "אני חושב שלכל משחק בפלייאוף הגענו מוכנים, לא היה משהו שונה - אני לא יודע. דברים הסתדרו לנו עכשיו טוב יותר, ובמשחקים אחרים הגענו טוב והכל הלך הפוך. כנראה המשחק מול הפועל נתן לנו תגובת שרשרת מאוד לא טובה, החזרנו מהכבוד, מקווה שמשחק הבא גם נסיים בטעם טוב".

על החגיגות עם לוי הוסיף החלוץ: "הוא ספג הרבה אש השבוע ובכללי, ועיקר האש משום מה אליו ולא לשחקנים. אנחנו גם אשמים, יש לנו חיבור טוב מאוד עם רוני, הוא נותן לנו גב ועומד ראשון מול האש. אחרי הגול רצנו אליו כדי לתת לו קצת נחת. הייתי רוצה שיישאר".

בצד השני, ניר קלינגר לא מצא את המילים להסביר מה קרה: "בראש ובראשונה הגישה שלנו שלא הייתה טובה, אני מנסה להבין. בדרך כלל אני אומר את אשר על ליבי ותמיד מגן על השחקנים ואומר שהם השתדלו, היום אי אפשר להתחבא מאחורי הגישה הלא טובה, בעיקר של המובילים. בלי גישה אי אפשר לשחק כדורגל, שני הגולים הראשונים הם גולים של גישה - אחד כדור חותך וכולם חולמים, והשני חוסר מחויבות בשמירה בקרן".

"אני לומד הרבה מאוד בגארבג' טיים של הפלייאוף הארוך והמייגע על העונה הבאה. אני ומשה (סיני) מסתכלים על דברים שאולי אחרים פחות, ואנחנו מבינים את כל התמונה וזה חשוב שנהיה ערים למה שקורה. רצינו לסיים במקום הרביעי וללחוץ על הדוושה, פספסנו הזדמנות וחבל".

קלינגר הוזכר כאחד המועמדים לנבחרת: "אני לא מעתסק בשאלות על הנבחרת, תפקידי לבנות את הפועל ת"א לעונה הבאה, וכרגע אין שום שינוי בגישה הזו. אם יהיה פניות אז כולם ידעו".