זריהן שוחרר מהפועל ב"ש אחרי שהפר בידוד

המועדון: "אפס סובלנות כלפי אי מילוי הוראות הקורונה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.07.20 - 22:56
תחילת כתבה

מיד לאחר ה-1:3 על הפועל חיפה, הפועל ב"ש הודיעה הערב (שבת) כי החליטה לשחרר לאלתר את ניב זריהן לאחר שהפר את הוראות הבידוד. יש לציין כי השחקן, שמסיים חוזה, לא היה בסגל הקבוצה ובכל מקרה לא היה אמור להמשיך בעונה הבאה.

בב"ש מסרו בהודעה רשמית: "המועדון מבהיר כי הוא נוקט במדיניות של אפס סובלנות כלפי אי מילוי הוראות הגורמים המוסמכים בענייני הקורונה".

הודעת המועדון הגיעה לאחר שזריהן נסע על דעת עצמו לנופש באילת, זאת כשעליו למלא כמובן את החוקים כמו שאר שחקני הליגה. בעקבות כך הוחלט לשחרר את השחקן, שכיוצא מזה לא ישתתף במחזור הליגה האחרון וכמובן גם בגמר גביע המדינה נגד מכבי פתח תקווה.

בסיום המשחק הערב, יוסי אבוקסיס בחר להתייחס להתמודדות עצמה ועל אף היכולת הטובה, הוא הביע אכזבה רבה מהיכולת של קבוצתו לאורך כל הפלייאוף העליון. המאמן שהשיג היום את הניצחון הראשון שלו בפלייאוף אמר: "למרות הניצחון היום, אני מאוד מאוכזב מהפלייאוף שלנו. אני מקווה שנציג את היכולת של היום גם  בגמר הגביע".

גם שיר צדק התייחס לניצחון הערב, כשגם לו ברור שהמטרה שנשארה היא כמובן גמר הגביע נגד מכבי פתח תקווה. הבלם אמר לאחר המשחק: "זה ניצחון שמאד חשוב לנו לביטחון, אחרי תקופה לא פשוטה ותוצאות לא טובות. יש לנו עוד משחק לפני המטרה החשובה שזה הגמר".