מכבי נתניה: כפי שפורסם, חלוץ ג'מייקני חתם

קוון פרייטר סגר לשנה עם אופציה. קהת, מלמד והויבך יעזבו בשל המצב הכלכלי. דראפיץ' וברדה ייפגשו עם המנכ"ל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.07.20 - 18:12
תחילת כתבה

בזמן שעדיין לא ברור מי יהיה המאמן של מכבי נתניה בעונה הבאה, יש כבר רכש זר ראשון. כפי שפורסם לראשונה הבוקר (שני) פה באתר ערוץ הספורט, חלוץ ג'מייקני חתם במועדון לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. מדובר בקוון פרייטר בן ה-25, ששיחק בעונה האחרונה בהודו ולפני כן בארה"ב.

סוכן השחקנים, איתמר קינן, שהביא לנתניה גם את ג'ונתן בורנשטיין ואחראי על החתמתם של גיא אבנד ודקל קינן בארה"ב, שיכנע את הג'מייקני להגיע לישראל ובמועדון התרשמו מיכולתו של החלוץ. יש לו גם הופעה אחת בנבחרת ג'מייקה.

במקביל, מנכ"ל נתניה, ניב גולדשטיין, ייפגש עם פרקליטם של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה, עו"ד רועי דניאל, כדי לנסות ולהתקדם בנושא הקיצוץ בשכר המאמנים. על פי ההערכות, בנתניה ממתינים לפנייה לשניים כדי היפטר מהחוזים הכבדים של מי שאימנו את הקבוצה בארבע השנים האחרונות. רק קיצוץ גדול או עזיבה של ברדה, תוביל להישארות דראפיץ'.

גולדשטיין, כזכור, כבר הבהיר לשניים שבשל בעיות תקציביות לא יוכלו לשלם לשניהם, גם אחרי קיצוץ. ברדה מחוזר על ידי בית"ר ירושלים, כששמו של סלובודן דרפיץ' מוזכר בין המועמדים לאימון הפועל ב"ש. כפי שפורסם בערוץ הספורט, סיכוי גדול שייצאו כל אחד מהם לדרך נפרדת. בלי קשר למאמן הבא, הסקאוט כפיר וולפסון כבר מכין רשימת מועמדים, ביניהם בלם וחלוץ.

בתוך כך, בקבוצה הודיעו הבוקר לטים הויבך, גיא מלמד ורועי קהת שבשל המצב הכלכלי ועל אף שלשלושתם יש חוזה לעונה הבאה, הם אינם בתוכניות המקצועיות.

במקביל, אלעד שחף מנס ציונה ישוב מהשאלה, בעוד נפתלי בלאי ימשיך לעונת השאלה נוספת בהפועל פ"ת. דני עמוס וחן עזרא צפויים לחתום בקרוב. אימו של אחד מהפעילים בקבוצה, ענר כהן, הלכה לעולמה אחרי מאבק במחלה קשה וכל השחקנים והצוות יגיעו לנחמו.