הפועל ב"ש: ז'וסוואה וסימאו לא יפתחו מול מכבי ת"א

הראש של האדומים בגביע: "אם נפסיד בגמר, העונה תיחשב לכישלון"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.07.20 - 11:40
תחילת כתבה

המטרה - גביע המדינה. מאמן הפועל ב"ש, יוסי אבוקסיס יערוך שוב רוטציה רחבה בהרכב במשחק מחר (שלישי) מול מכבי ת"א בכדי לאפשר מנוחה למספר שחקנים לקראת המשחק החשוב יותר, בשלישי הבא - גמר גביע המדינה. ז'וסוואה, בן ביטון, בן שהר וייתכן שגם דויד סימאו יקבלו מנוחה לקראת הקרב מול מכבי פ"ת.

כמו כן, ייעשה ניסיון שיתר השחקנים המיועדים לפתוח מול העולה החדשה לא ישלימו 90 דקות מול האלופה. מי שיחזור בוודאות ל-11 הוא מיגל ויטור, שלא שותף בשני המשחקים האחרונים.

אבוקסיס, שלא צפוי להישאר בב"ש בעונה הבאה מקווה לעזוב את הקבוצה עם גביע שני בהיסטוריה וראשון מזה 23 שנים. "אם נפסיד בגמר, העונה הזו תיחשב כישלון וכולם מודעים לכך", אמר גורם בקבוצה.

ניסו אביטן הוא המועמד המוביל במקומו של אבוקסיס, כשגם שמו של סלובודאן דרפיץ' עלה. אם אביטן יחתום, רואי בנו, שחתום על חוזה עד 2024 יושאל לקבוצה אחרת.

חזרה לגמר הגביע. מרוהאן קבהא, שסובל מכאבים במפשעה בספק למשחק. בבדיקת אולטראסאונד שעבר הקשר נראה כי ישנה דלקת ובמועדון יעשו מאמצים להכשירו לקרב החשוב. לקראת העונה הבאה, קבהא התבקש לקצץ 40 אחוז משכרו והציע באמצעות סוכנו דודו דהאן לבוא לקצץ 30%.

עושה רושם שהצדדים יגיעו לפשרה וקבהא יישאר בקיצוץ של 35 אחוזים כאשר הוא מחזיק בחוזה לעוד שנתיים במועדון. כרגע מלבד קבהא, מי שטרם סגרו על הסכם קיצוץ הם בן שהר, עמית ביטון, אנתוני וארן, רמזי ספורי, ארנסט שטקוס ושון גולדברג.