סילבס לבן בסט: אתה לא בתכניות לעונה הבאה

הסמל של הפועל חיפה צפוי לעזוב. עדי נמני במו"מ עם הקבוצה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.07.20 - 19:53
תחילת כתבה

הפועל חיפה תתארח מחר (שלישי) אצל הפועל תל אביב ותנעל את עונת המשחקים 2019/20 כשהיא במקום השישי. במועדון רוצים לסיים את העונה בניצחון, שכן המפגש הקודם בין השתיים הסתיים ב-0:4 מוחץ לקבוצה של חיים סילבס, אבל עוד קודם לכן - החיפאים החלו את ההכנות לעונה הבאה.

בתור התחלה, חיים סילבס פנה לעדן בן בסט ואמר לו שהוא אינו נמצא בתכניות של הפועל חיפה לעונה הבאה. לבן בסט יש חוזה לעונה הבאה עם אופציה לעונה נוספת, כך שהצפוניים יצטרכו למצוא לו חלופה, אם וכאשר יסיים את הקדנציה הרביעית שלו במועדון מוקדם מהצפוי.

מי שכן עשוי להגיע למועדון בעונה הבאה הוא עדי נמני. המגן הימני שרשם העונה 21 הופעות בליגה ושיחק במשך תשע העונות באחרונות בהפועל רעננה מקיים מו"מ עם הקבוצה מהכרמל לאחר ששוחרר מהקבוצה מהשרון שירדה ליגה.

במקביל, הפציעות של ניסו קפילוטו ובן והבה גורמות ל"כאב ראש" בכל הנוגע לבניית הסגל הבא. והבה צפוי להיות כשיר, אך לא ברור כמה זמן ייקח עד שיחזור ליכולת שלפני הפציעה, ומנגד קפילוטו ישוב רק מאוחר יותר. בכרמל עוקבים בדאגה אחר מצבו הבריאותי של האחרון, אחרי שעבר שתי פציעות מטרידות העונה.

הסיטואציה יוצרת שיקולים נוספים, דוגמת האפשרות שנשקלת לצרף בלם נוסף. בין המועמדים: עידו לוי, מרכוס דיניז וטים הויבך. סילבס אימן את לוי ו-והבה בהפועל רעננה, והוא גם היה זה שהביא את דיניז להפועל קריית שמונה. הויבך אגב סיים את דרכו במכבי נתניה והוצע לאדומים.

גל אראל, שריצה עונש הרחקה נגד הפועל באר שבע, צפוי לפתוח בהרכב. אופיר מזרחי, שנעדר בשל הולדת בנו, ישוב לסגל ועשוי לפתוח גם הוא. נס זמיר ככל הנראה יקבל מנוחה לאחר שסבו נפטר, ובמועדון ישאירו בידיו את ההחלטה האם ליטול חלק או לא במשחק מחר.