שרצקי: "סבלתי השנה, נשארתי בכוח בקבוצה"

הבעלים של ק"ש על ההישארות: "מרגיש טוב יותר מאליפות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.07.20 - 18:39
תחילת כתבה

עבור איזי שרצקי עירוני קרית שמונה היא יותר ממועדון, זהו מפעל חייו. בעונה האחרונה הבעלים הדומיננטי לקח צעד אחורה והיה נדמה כי הוא בדרך לסיים את הרומן שלו עם הקבוצה, אך ההישארות בליגה ומשבר הקורונה ככל הנראה שינו את עתידו. בראיון ל'מגרש פתוח' שרצקי דיבר על העונה המטלטלת, וגם התייחס לאפשרות שאייל ברקוביץ' ימונה כמאמן נבחרת ישראל.

"אני הרבה פעמים אומר לעובדים שלי שאם הם אוהבים את העבודה יהיה להם כיף. אבל אני לא נהניתי השנה, ממש סבלתי ממה שראיתי ואפילו לא ידעתי את ההרכבים למשחקים האחרונים של העונה. הגעתי למצב שנשארתי בכוח בקבוצה", סיפר הבעלים בפתח דבריו.

למרות זאת, שרצקי יודע שבמצב הנוכחי עליו להמשיך לתמוך במועדון: "תמיד ידעתי שאשאר בקרית שמונה, בתקופה כזו אי אפשר לעזוב. אני אנסה לחזור להיות יותר מעורב בשביל שנצליח. מחלקת הנוער הנהדרת שלנו היא אחת הסיבות שאני נשאר".

אבן גדולה נגולה מליבו של הבעלים לאחר שהצפוניים נשארו בליגה במחזור האחרון (בזכות ניצחון 0:1 על סקציה נס ציונה), והוא דיבר גם על זה: "היה עלינו לחץ גדול מאוד ועכשיו אנחנו רגועים יותר. להישאר בליגה מרגיש אפילו טוב יותר מאשר לזכות באליפות".

שרצקי, כאמור, התייחס גם לנושא נבחרת ישראל ולאפשרות שאייל ברקוביץ' ימונה למאמן. "עד לפני שנה התנגדתי למינוי אייל ברקוביץ' כמאמן הנבחרת, אבל שיניתי את דעתי", אמר הבעלים והסביר: "אייל מאוד רוצה את התפקיד ואולי צריך לנסות הפעם משהו אחר. אחרים לא הצליחו ואפשר לתת לו הזדמנות, אולי איתו ועם מנהל מקצועי מעליו הדברים יעבדו. ברקוביץ' ישחק התקפי וינסה לנצח ואני אוהב את זה".