רוני לוי: "החוזה שלי מתחדש, לא אמרו לי אחרת"

המאמן ימשיך בבית"ר? "אשתקד השקיעו ועשו תוצאות רעות"

תומר לוי
תומר לוי  07.07.20 - 23:05
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים לא יודעת איך לאכול את עונת 19/20. אמנם היא השיגה את המטרה וסיימה עם מקום באירופה, אבל לא הציגה כדורגל מבריק ועבור הקהל של הקבוצה מהבירה זה לא מספיק. הערב (שלישי) היא סיימה את העונה עם 2:2 מול מכבי חיפה כאשר מעמדו של המאמן רוני לוי לא ברור.

"עשינו משחק טוב נגד יריבה חזקה מאוד. התוצאה משקפת", סיכם לוי בקצרה את המשחק והתפנה לדבר על העונה הבאה, "החוזה שלי מתחדש בבית"ר, לא אמרו לי אחרת, אז אני מתנהג כרגיל".

המאמן המשיך לדבר סנגוריה על העונה שעברה על המועדון: "אחרי שבית"ר נשארה בליגה ברגע האחרון, להגיע לפלייאוף העליון, מקום שלישי ולקחת את גביע הטוטו זה בסדר גמור. חזרנו מהקורונה לא טוב כמו שרצינו, אבל היה לנו מספיק נקודות כדי לשמור על הפער מב"ש".

"לוקח זמן לשחקנים חדשים ולקבוצה להתחבר", המשיך המאמן, "בשנה שעברה השקיעו הרבה ועשו תוצאות רעות. עשינו קפיצת מדרגה. השאלה אם רוצים לטפח מה שיש או שיש מחשבות אחרות. עם הסגל הזה יכול להיות לבית"ר קבוצה חזקה מאוד".

המאמן התייחס גם לריצה של השחקנים אליו אחרי השערים: "יש חיבור... גם לנו בתוך הצוות, כולל יוסי בניון שהוא חלק מרכזי אצלנו בחבורה. אני שמח שהשחקנים מחוברים כי יש בבית"ר תמיד לחץ, בטח כשקורות תקריות כמו שקרו לאחרונה. השחקנים שמרו על חדר הלבשה מלוכד מגיעות להם המחמאות".