בלבול נפרד מחיפה: "תמיד אשאר אוהד"

המאמן אחרי ה-2:2 עם בית"ר: "תמיד אשאר אוהד של המועדון. צופה עתיד גדול לקבוצה הזאת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.07.20 - 00:25
תחילת כתבה

המשחק האחרון של מרקו בלבול כמאמן מכבי חיפה סיכם היטב את העונה של הירוקים. השחקנים בירוק הלהיבו, כבשו שני שערים, הגיעו ללא מעט מצבים נוספים, אבל גם גילו חוסר יציבות וסיימו רק ב-2:2 עם בית"ר ירושלים. בכך הסתיימה תקופה של שנה וחצי של בלבול על הקווים, ובראיון בסיום המשחק הוא נפרד כמו ג'נטלמן אמיתי. בתוך כך, במהלך יום רביעי צפויה לצאת ההודעה הרשמית על מינויו של ברק בכר, שישמש מחליפו של בלבול במכבי חיפה.

"כן, זה היה המשחק האחרון שלי כמאמן מכבי חיפה", הודה בלבול ללא שמץ של דיפלומטיות והוסיף: "למה אני לא מקבל קרדיט להמשיך? זו לא שאלה שצריך לשאול אותי. חשבתי שאני צריך להמשיך כמובן, אבל יש בעלים והוא החליט אחרת. הרבה זמן מכבי חיפה לא שיחקה כדורגל כמו העונה, החזרנו את השמחה לאוהדים, סמי עופר היה 'סולד אאוט' כמו שלא היה הרבה זמן. אני מודה ליעקב שחר ולמועדון על תקופה שבה נהניתי מכל רגע".

בלבול נשאל כיצד הגיב כשראה בשבועות האחרונים יותר ויותר את שמו של ברק בכר בכלי התקשורת בתור מחליפו העתידי, והשיב באלגנטיות: "מאמן כדורגל צריך לדעת להתנהל גם במצבים כאלה, במיוחד במועדון תובעני כמו מכבי חיפה. העתיד שלי? כרגע שום דבר לא ודאי, בטח בתקופת הקורונה, אבל אני לא דואג. אני בטוח שבסופו של דבר אמצא את המקום המתאים לי".

"תמיד אשאר אוהד של מכבי חיפה, הגשמתי חלום בכך שאימנתי פה", סיכם בלבול בג'נטלמניות וסיפר על המפגש האחרון עם השחקנים בחדר ההלבשה: "עשינו עונה נהדרת, אבל אמרתי להם שהם עדיין לא ב-70 אחוז היכולת שלהם. אני בטוח שהם יכולים להתקדם עוד יותר ואני צופה עתיד גדול לשחקנים האלה ולמכבי חיפה. מכבי חיפה היא קבוצה שלא מסתפקת במקום השני".