קאמבק? ורמוט: "תמיד אוהב את הפועל ת"א"

קשר הפועל חיפה, שסיים חוזה: "לצערי, שברתי לקהל את הלב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.07.20 - 23:55
תחילת כתבה

הפועל חיפה השלימה הערב (שלישי) סוויפ עונתי על הפועל תל אביב וסיימה עונה מוצלחת במקום השישי. מנגד, האדומים שסיימו במקום החמישי סיימו עם מאזן השערים הגרוע בתולדותיהם בליגת העל (24-). בסיום, אקס הפועל ת"א וקשר הפועל חיפה גילי ורמוט, שסיים חוזה, התראיין וסיפק כותרות.

"אני עוד לא יודע איפה אשחק. אני מקווה להישאר בהפועל חיפה, אבל אשחק רק במקום שירצה אותי ויתן לי הרגשה טובה ולא תמיד אני מקבל את הרושם הזה. הפועל ת"א מועדון יקר לליבי. שברתי לקהל את הלב לצערי ולא הכל היה בשליטתי. אני תמיד אוהב את הפועל".

"עברתי את אחת העונות הקשות בקריירה עם שתי פציעות ארוכות", המשיך ורמוט, "הפגרה הזו באה לי בזמן בגלל השיקום. יש לי עוד מה למכור ואני רעב לקראת העונה הבאה. הדור שלי הולך ונכחד ויש בו הרבה כישרונות ובדור הצעיר חסר כישרון. מחפשים יותר לוחמים ועבודה קשה וחסר הברק והיופי כמו שיש לדוגמא למאור מליקסון וליאור רפאלוב".

מאמן הפועל חיפה, חיים סילבס אמר בסיום: "סיום יאה לעונה נהדרת. חיבקתי את השחקנים אחרי המשחק ואמרתי להם תודה על הכל. היו לנו נרבה רגעים מרגשים העונה. אני מקווה שנשמור על הדרך שהתחלנו העונה ונביא את השחקנים שיתחילו לשדרג אותנו". לגבי עתידם של ורמוט ובן בסט אמר המאמן: "כל הבחירות שנעשה לעונה הבאה יהיהו לטובת המועדון"