אקס ולנסיה בפנים: רשימת המועמדים למכבי

מרסלינו בין השמות. פרץ, גלזר וכהן יישארו עד ינואר?

תומר לוי
תומר לוי  10.07.20 - 14:08
תחילת כתבה

עידן ולדימיר איביץ' במכבי תל אביב הסתיים והאלופה מתרכזת במציאת מאמן לעונה הבאה. מלבד גונסאלו גארסיה ואיבן יובנוביץ', שלושה מועמדים נוספים נוספו לרשימה של הצהובים. מאמן פנאתנייקוס יורגוס דוניס, אקס ולנסיה מרסלינו (שפוטר באמצע העונה הנוכחית), ומאמן ברצלונה ב' גארסיה פימיאנטה.

בשלב הזה, מיץ' גולדהאר וג'ק אנגלידיס ממשיכים לבדוק אופציות של מאמנים ולפחות כרגע נראה שהבעלים הקנדי עדיין לא קיבל החלטה בנושא.

מלבד האיש שיעמוד על הקווים במכבי ת"א מתרכזים גם בשימור הכוכבים של הקבוצה. האלופה תעשה מאמץ להשאיר את דור פרץ, דן גלזר ויונתן כהן לפחות עד חלון ההעברות של ינואר. במועדון מבינים כי שייקח זמן להחליף את הזרים שיעזבו בזרים איכותיים ואם יאבדו גם את הישראלים הבכירים זה יחליש מאוד את הסגל מבחינה מקצועית.

כמו כן, בשבוע הבא השחקנים החופשיים אמורים לקבל הצעות לעונה הבאה. המטרה המרכזית של מכבי היא השארתו של אייל גולסה כאשר שרן ייני ואיתי שכטר יישארו בצהוב. במועדון מחכים לשמוע מגולדהאר על התקציב ורמת הקיצוץ.

בנוסף, בימים הקרובים גם ייחלו שיחות עם דור מיכה ועומר אצילי, שמחכים לשמוע ממיץ' על עתידם במועדון. החלטה על כתב האישום יכולה לקחת כמה שבועות והשחקנים יצטרכו לדעת מה קורה איתם.