מכבי נתניה: "אם לא רוצים את המאמנים, שיפטרו אותם"

שחקני היהלומים תקפו אחרי הפרסומים על חיפוש מחליף לדראפיץ' וברדה: "התנהגות בזויה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.07.20 - 06:22
תחילת כתבה

מאמני מכבי נתניה, סלובודן דראפיץ' ושי ברדה, הופתעו לקרוא אתמול (שבת) שבמועדון כבר מחפשים להם מחליף, ועל פי מקורות שהגיעו אליהם, ייתכן שאף נערכו שיחות עם אותם מועמדים. כפי שפורסם אתמול, לנתניה יש שלושה מועמדים: ההולנדי ריימונד אטוולד, שאימן את בית"ר ת"א/בת ים, אורי אוזן ולואיס מארין. סיכוייו של האחרון להגיע אינם גבוהים נוכח העובדה שהוא מחזיק בחוזה לעונה נוספת בקוסטה ריקה, ובשל השכר הגבוה אותו הוא ידרוש.

"התנהגות בזויה. אם לא רוצים את סלובו ושי, אז שיפטרו אותם", אמרו שחקנים בנתניה, ששניים מהם שוחחו עם אחד המאמנים והרגישו שהוא פגוע. בנתניה הבהירו שהם ימשיכו גם השבוע בניסיון למצוא פתרונות לסיטוציה בו המאמנים מסרבים לקצץ, בעוד ההנהלה אינה מוכנה לפטרם ומחכה שיילכו לקבוצה אחרת. שיחות עם עורך דינם, רועי דניאל, יימשכו גם היום ומחר. אגב, האוהדים ששמעו על אטוולד חוששים שמדובר בניסיון להפוך את נתניה לקבוצת בת של מכבי ת"א, אבל במועדון הכחישו זאת.

אטוולד, שנחשב למועמד המוביל מבחינת אייל סגל והמנכ"ל ניב גולדשטיין, סיים עם בית"ר ת"א/בת ים במקום השביעי בליגה הלאומית, כשקבוצתו סיימה את העונה במאזן שלילי של 54 שערי ספיגה (קבוצת ההגנה השלישית הגרועה בטבלה) לעומת 51 שערים שכבשה הקבוצה בה שיחקו בעיקר שחקנים צעירים. היא רשמה 15 הפסדים, רק אחד פחות מרמה"ש שסיימה את העונה במקום אחד מתחתיה. במהלה העונה אטוולד ספג עם קבוצתו חמישה שערים מנוף הגליל.

לגבי אוזן, שחקן העבר של נתניה ומי שמאמן את קבוצת הנוער של הפועל ת"א בהצלחה, סיפר כי שוחח עם סגל לא פעם על מחלקת הנוער, אבל מעולם לא דובר איתו על אימון הקבוצה הבוגרת.