עניין של כסף: השאלות הלא פתורות במכבי תל אביב

עתיד לא ברור: עומר אצילי ודור מיכה, השחקנים שמסיימים חוזה ומה עם החתמת מאמן חדש? הצהובים מחכים להחלטתו של הבעלים מיץ' גולדהאר בנוגע לתקציב העונה הבאה

תומר לוי
תומר לוי  12.07.20 - 07:26
תחילת כתבה

מכבי תל אביב שלטה בליגת העל ביד רמה עם שתי אליפויות רצופות ושני הפסדים בלבד, אבל עתידה הקרוב עדיין לא ברור. מיץ' גולדהאר עדיין לא הכריז על התקציב לעונה הבאה ונראה שגם במועדון הצהוב מצפים לרשת הביטחון ממשרד האוצר שתעזור לקבוצות, לפני שיכריזו על התקציב ועל גודל הקיצוץ בקרב השחקנים.

אז מה הלאה? נתחיל מנושא עומר אצילי ודור מיכה. השניים, שעמדו בראש פרשת יחסי המין, צריכים לקבל תשובות בימים הקרובים וההערכה היא שייחלו שיחות בנוגע לעתידם. זאת כמובן, משום שההחלטה על הגשת כתב האישום יכולה לקחת גם כמה שבועות ואי אפשר להשאיר את השחקנים תלויים באוויר.

ומה עם השחקנים שסיימו חוזה? שרן ייני, איתי שכטר ואייל גולסה יכולים לעזוב בחינם לכל קבוצה שירצו ולמעשה עדיין לא קיבלו הצעות ממכבי ת"א. האחרון שקל לעזוב ולנסות אופציה נוספות בחו"ל כמו ארצות הברית וספרד.

בין לבין, ממשיך ג'ק אנגלידיס לבדוק ולנהל מו"מ עם המועמדים לתפקיד המאמן. בין השמות שהוזכרו נמצאים אקס הצהובים גונסלו גארסיה וגם איבן יובאנוביץ', מרסלינו שאימן את ולנסיה העונה, מאמן פנאתינייקוס יורגוס דוניס ומאמן ברצלונה ב' גרסיה פימיאנטה.