עומר לקאו: צפוי לצאת להשאלה, חדרה עוקבת

הקשר בן ה-22 מעורר עניין. יואל אבוחצירה שוחרר מהקבוצה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.07.20 - 09:42
תחילת כתבה

עירוני ק"ש ממשיכה בבניית הסגל שלה לעונה הקרובה. בעוד אדריאן רוצ'ט על סף חתימה במועדון והמו''מ עם רועי קהת ממשיך להתנהל, שחקן נוסף אותו מנסים להשאיר בקבוצה בעונה הבאה הוא עדן קארצב.

הצפוניים רוצים לראות את הקשר הצעיר שהושאל ממכבי תל אביב, ממשיך לעונה נוספת וכבר נעשתה פנייה לצהובים בנושא. מבחינתה של קריית שמונה, במידה שהעסקה תושלם, פאזל מרכז השדה של הקבוצה יהיה קרוב להשלמה.

לצד הרצון להשאיר את קארצב, מי שעשוי לעזוב הוא עומר לקאו. הקשר בן ה-22, שגדל גם הוא בנוער של מכבי תל אביב, מעוניין לצאת לעונת השאלה. המועמדת הבכירה כרגע לקלוט אותו, היא הפועל חדרה, אך הוא צפוי לזכות להתעניינות גם מקבוצות נוספות.

לקאו, שחקן הנבחרת הצעירה, עלה לבוגרים של קריית שמונה לפני שלוש שנים, לאחר שנרכש על ידי איזי שרצקי והצטרף לקבוצת הנוער בצפון. העונה הפך לשחקן הרכב קבוע וכבש שני שערים.

שחקן נוסף שלא יישאר בקריית שמונה הוא יואל אבוחצירה, שקרע את הרצועה הצולבת בפברואר האחרון. החלוץ ששיחק שנתיים במועדון, לא ימשיך,לאחר שהאופצייה עליו לא ממושה. מבחינת תהליך השיקום, אבוחצירה צפוי לחזור לכשירות בעוד כחודשיים.

בתוך כך, מוחמד שכר, שסחב פציעה במחזורי הסיום עבר צילום בכף רגלו, בו התגלה שהוא סובל מסדק והוא הצטווה לנוח במשך שבועיים. החלוץ, שימשיך בק"ש גם בעונה הבאה, יפספס את פתיחת האימונים.