מכבי נתניה: הפלונטר של היהלומים על הקווים

השחקנים ישובו להתאמן ביום ראשון. סלובודן דראפיץ' ושי ברדה הסכימו לקצץ, אך במועדון מראים להם את הדרך החוצה. אטוולד ימונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.07.20 - 09:01
תחילת כתבה

שישה ימים לפני החזרה לשגרת אימונים, וחוסר הוודאות עדיין מרחף מעל ראשה של מכבי נתניה. שחקני היהלומים זומנו לבדיקות הרפואיות, שיתקיימו ביום רביעי, לקראת אימון הפתיחה ביום ראשון - אך הבלאגן בגזרת המאמן לעונה הבאה עדיין חוגג.

בקבוצה ממשיכים להראות לסלובודן דראפיץ' ושי ברדה את הדרך החוצה. דראפיץ' הסכים לקצץ כ-30% בשכרו, כשמדובר בהפסד של למעלה מ-300 אלף ש"ח, בעוד ברדה הסכים לוותר על אחוזים גבוהים יותר. "אם אחרי כל מה שהם עשו עבור נתניה בארבע השנים שלהם פה זו ההתייחסות, אז ברור שלא רוצים אותם", אמרו גורמים בסביבת המועדון.

ברגע שאייל סגל ייתן אור ירוק לשלם לשניים פיצויים, ולאחר שיימצאו קבוצה חדשה, ריימונד אטוולד ימונה במקומם. נכון לעכשיו, שני המאמנים טוענים כי אף קבוצה לא פנתה אליהם.

אגב, עוד דבר שמראה שהמאמנים כבר לא רלוונטיים, הוא עזיבתו של יד ימינם, יניב מדר. מאמן הכושר, שהיה מאוד מוערך על ידי השחקנים והעביר להם אימונים גם על חשבון זמנו הפנוי ובמהלך פגרות, לא הסכים להצעה הכספית שהוגשה לו ולכן עזב. מי שמונה במקומו, הוא שחקן העבר ישראל זביטי שישוב למועדון.

בינתיים, אוהדי נתניה לא אוהבים את הרעיון לפיו אטוולד ימונה למאמן. מצד אחד מדובר באיש מקצוע שהצליח עם שחקנים צעירים בבית"ר ת"א/בת ים, ומצד שני החשש של הקהל הוא שנתניה תהפוך למכבי ת"א ב'. אטוולד, על פי אנשי האלופה, מחזיק בחוזה אצל הצהובים לכמה שנים קדימה - אבל החוזה הזה מתחדש אחת לשנה והוא טרם התחדש לשנה הנוכחית.

בנתניה, אגב, טוענים כי ההחלטה של אייל סגל שלא לשאול שחקנים ולקדמם עבור מועדון אחר, בדיוק כפי שעשה בעונות האחרונות, עדיין בתוקף - אך הבעלים טרם הבהיר את עמדתו לגבי השנה הקרובה, וכבר הצהיר שמעניין אותו יותר מכל לתחזק את מחלקת הנוער של המועדון.

בצד החיובי, עושה רושם שישנה התקדמות עם דני עמוס וחן עזרא. הפערים בין שני השחקנים לראשי המועדון קטנו, והשניים יגיעו לבדיקות הרפואיות מחרתיים בתקווה לחתום על חוזה חדש עוד השבוע.