קובי רפואה חתם לעונה נוספת בקריית שמונה

המאמן שנמנע מירידה יישאר. רועי קהת מתקרב לצפוניים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.07.20 - 19:02
תחילת כתבה

זה היה באוויר - וכעת זה רשמי: קובי רפואה חתם הערב (שני) לעונה נוספת בעירוני קריית שמונה. כזכור, המאמן הוביל את המועדון להישארות בליגת העל במחזור האחרון, בזכות ניצחון 0:1 על סקציה נס ציונה. כעת, הוא זכה לקרדיט מהבעלים איזי שרצקי לבנות את הקבוצה לקראת עונת 2020/21.

"שמח מאוד להמשיך במועדון המופלא הזה ומודה לאיזי על האמון שהוא נתן ונותן בי לאורך כל הזמן הזה. עכשיו צריך פחות לדבר ולהתרכז בלעבוד קשה ולהכין קבוצה חזקה שתתאים למטרות שמועדון כמו קריית שמונה צריך לשאוף אליהן", מסר רפואה.

במקביל, בימים הקרובים צפוי המועדון להודיע על שני קשרי רכש חדשים-ישנים. רועי קהת קרוב לסיכום בקריית שמונה וכעת נמצא בשיחות מול מכבי נתניה על גובה הפיצוי עבור התרת חוזהו. לשחקן יש חוזה גבוה במועדון מעיר היהלומים, שהודיע לו שהוא אינו בתכניות המקצועיות.

לא רק קהת ישוב ללבוש את המדים הלבנים-כחולים. אדריאן רוצ'ט, שזכה עם הקבוצה באליפות ההיסטורית בתחילת העשור הקודם, סיכם את תנאיו בשבוע שעבר ובדומה לקהת, גם הוא מצוי בשיחות מתקדמות עם הפועל כפר סבא על גובה הפיצוי.

בנוסף, עירוני קריית שמונה הודיעה לחלוץ יואל אבוחצירה כי האופציה עליו לא ממומשת, אך לא מן הנמנע כי הוא יקבל הצעה לאחר שיחלים מהפציעה. שמו של החלוץ המקומי, אלון בוזורגי, עלה כמועמד לאחר שעזב את הקבוצה לפני עונה וחצי וכבש 23 שערים במדי אחי נצרת בתקופה זו. מלבד זאת, המגן הימני, אורי צעדון שהצטרף העונה מבני יהודה, לא ימשיך בקבוצה לאחר שערך 15 הופעות העונה.