אוהדי בית"ר ירושלים מחו נגד רוני לוי מול ביתו

במועדון גינו: "אירוע מצער ולא לגיטימי". דגני קיבל הצעה

תומר לוי
תומר לוי  14.07.20 - 21:34
תחילת כתבה

רוני לוי עדיין בבית"ר ירושלים ואת חלק מהקהל זה לא מרגיע בלשון המעטה. עשרות אוהדים מחו מול ביתו של המאמן וקראו לו להתפטר, מדובר בפעם השנייה בהפרש של יומיים שהקהל הצהוב שחור מגיע למחות ובהתחשב בכך נראה שיהיה למשה חוגג ויוסי בניון קשה מאוד להשאיר אותו גם בעונה הבאה.

בבית"ר גינו את הדבר: "מדובר באירוע מצער ולא לגיטימי. גם למחאות יש דרך וזאת לא אחת מהן. שום מחאה כזאת לא תהווה שיקול בקבלת ההחלטות במועדון. אנחנו מצפים מרשויות האכיפה למנוע הישנות של מקרים כאלו".

אחרי שאתמול שלחה את המכתב שחולל סערה בכדורגל הישראלי, במסגרתו שילמה את סעיף השחרור של אוראל דגני מהפועל תל אביב, היום (שלישי) בית"ר ירושלים חושפת גם את ההצעה שלה לבלם בן ה-32: חוזה לשנתיים, תמורת סכום המתקרב ל-150 אלף דולר בעונה. בשלב זה, הפערים עדיין גדולים מאוד בין הצדדים, מאחר ודגני מעוניין לשמור על שכרו הנוכחי, העומד על 200 אלף דולר.

בבית"ר אמרו בתגובה לפערים: "דגני צריך להבין שאנחנו בתקופת הקורונה. ההצעה מכובדת, והדברים כעת תלויים בו". בנוסף, אצל הירושלמים מעוניינים שחנן ממן ואור זהבי יעברו להפועל ת"א כחלק מהעסקה. גם שמו של הקשר דן איינבינדר הוזכר, כמי שעשוי לקחת חלק בעסקה - זאת, בשל "פקק" שנוצר במרכז השדה, לאור העובדה שגם מיכאל אוחנה צפוי לחזור לסגל בתחילת העונה הבאה.

בנושא נוסף, גלאופילו האסלביינק אמור לנחות בקרוב, לעבור את הבדיקות הרפואיות ולחתום באופן רשמי בבית"ר - מה שיהווה את הרכש הראשון שלה הקיץ. בבית"ר מעריכים כי הגעה לשלבים מתקדמים בליגה האירופית - שלב הפלייאוף, ובוודאי שהעפלה לשלב הבתים - עשויה לכסות את העלויות של שחקני הרכש. הזרים דיוגו ורדסקה, לוי גארסיה ועלי מוחמד נשארו בארץ, אבל במידה והליגה לא תיפתח בזמן - הם בהחלט עשויים לטוס חזרה לבתיהם.