ג'ורג' מנדז'ק: "תהיו מוכנים - אני בדרך"

הקשר יגיע? אוסמו סיים את תפקידו, גיל אופק פרש ויחליפו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.07.20 - 14:54
תחילת כתבה

ג'ורג מנדז'ק הודיע לאוהדי מכבי חיפה שהוא בדרך חזרה למועדון. הקמרוני, שסיים חוזה בספרטה פראג, שוחח עם כמה אוהדים ירוקים שנשארו איתו בקשר והכריז בפניהם: "תהיו מוכנים אני בדרך חזרה. הלב שלי ירוק". גם סוכנו אישר: "יש התפתחות בגזרתו".

מנדז'ק יחגוג בספטמבר 32 ולמרות ששיחק במכבי חיפה רק עונה אחת, הוא זכור במועדון לטובה. בכל ראיון איתו סיפר שחיבור כמו שהיה לו במועדון הישראלי, לא היה לו בכל הקריירה. במהלך העונה הנוכחית העלה מדי פעם פוסטים ברשתות החברתיות עם אימוג'ים של לבבות ירוקים והביע את אהבתו בכל אפשרות למועדון.

מנד'זק עזב מאחר ובחיפה סירבו לשלם לו את המשכורת הגבוהה שהיתה לו בפראג והצדדים נפרדו בצורה יפה. במועדון הירוק הוא רשם 32 הופעות והבקיע חמישה שערים בעוד בעונה האחרונה בספרטה הוא שותף ב-15 משחקים בלבד וברובם תופקד כבלם.

מלבד זאת, מוחמד עוואד נוטה להאריך את חוזהו בקבוצה. כזכור, החלוץ נפגש עם ברק בכר והשתכנע שבניגוד למרקו בלבול, שלא ספר אותו ברוטציה, בכר מתכוון להעניק לו הזדמנויות להוכיח את עצמו גם בעמדת החלוץ בה הוא מעדיף לשחק. במקרה שעוואד יחתום על חוזה חדש, ירדן שועה יושאל.

עמרי גלזר בדרך להפועל חדרה. בחיפה החליטו שג'וש כהן יהיה השוער הראשון וגלזר, שמסרב להישאר שוער שני מעדיף לצאת לשחק. הפועל חדרה נמצאת בשיחות עם השחקן ותקבל ממכבי חיפה אור ירוק להשאילו.

לצד השינויים בסגל, הירוקים הודיעו היום על שרפי אוסמו סיים את תפקידו כמנהל הקבוצה. כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, מי שיחליף אותו הוא לא אחר מאשר גיל אופק, שתפקד כשוער השלישי של הקבוצה מאז 2015. אופק בן ה-34 הודיע על פרישה ממשחק פעיל ויעבור לתפקידו החדש.