ימשיך בנגב: שון גולדברג חתם בהפועל ב"ש

המגן ישאר לאחר שקיצץ בשכר. וגם: אפואל באולטימטום לשהר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.07.20 - 20:24
תחילת כתבה

הפועל באר שבע ממשיכה לגבש את הסגל שלה לקראת העונה הבאה כאשר הערב (חמישי) שון גולדברג חתם באופן רשמי לעונה נוסף במועדון. לאחר משא ומתן ממושך, המגן קיבל את ההצעה של האדומים ויקצץ 30 אחוזים מהשכר אותו הרוויח העונה.

בנושא אחר, אחרי שהצדדים כבר הגיעו לסיכום, עליו פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, החתימה של בן שהר באפואל ניקוסיה מתעכבת. לפיכך, במועדון הפאר הקפריסאי הציבו אולטימטום לחלוץ: קבל החלטה עד שבת; יחד עם זאת, נראה כי הכיוון הוא לתשובה חיובית מצידו של שהר, שעשוי להמריא לאי השכן כבר ביום שישי על מנת להשלים את המעבר מהפועל באר שבע.

ומזה שעשוי לעזוב - לזה שמצטרף (אבל לא לסגל השחקנים): גיל בן נחום, ששימש כעוזר המאמן ומאמן השוערים בסקציה נס ציונה, חתם בהפועל ב"ש ויהיה מאמן השוערים החדש. בן נחום סגר את תנאיו כבר בשבוע שעבר, אבל בעקבות ההודעה על מינוי ווילי רוטנשטיינר למאמן הנבחרת והישארותו של יוסי אבוקסיס בקבוצה, ביקש האחרון להיפגש ולהתרשם מבן נחום. לאחר מכן, נתן המאמן אור ירוק להחתימו.

בן נחום יחליף בתפקיד את גיא ויזינגר, שעזב עם ברק בכר למכבי חיפה. הוא ישמש כמאמנם של אוהד לויטה, רז רחמים (שצפוי לשוב מחצי עונת השאלה בבני לוד) ועמית קרן, ששב מהשאלה בהפועל עכו. בנוסף, מיכאל ברוש, שהיה בצוות מאמני הכושר עם דרור שמשון, שגם הוא עזב לחיפה, יהיה מאמן הכושר של הקבוצה, וייתכן שימונה לו עוזר.

בעניין אחר, שחקנים בבאר שבע הבינו שיוסי אבוקסיס קיצץ פחות ממה שהם נדרשו לקצץ ובימים הקרובים הם יוזמנו לשיחות. במועדון מקווים כי כל מי שטרם הסכים לקיצוץ יבוא לקראת המועדון לפני פתיחת האימונים ביום שלישי. כרגע השחקנים המושאלים כמו אריאל הרוש ועמראן אלקרנאווי לא התבקשו לקצץ, וגם לא נאמר להם שהם לא בתכניות. במידה שלא ימצאו קבוצה, ב"ש תצטרך להמשיך ולשאת בשכרם.