הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: אלו וקהת חתמו בקריית שמונה

כפי שפורסם, המגן והקשר מצטרפים. שחקנים אחרים על הכוונת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.07.20 - 13:20
תחילת כתבה

ביום שלישי שעבר הודיע איזי שרצקי כי יעלה עם קבוצת הנוער ולא יצורפו שחקנים, זאת בעקבות חלוקת הכספים הלא הוגנת לטענתו של מנהלת הליגה. כעת, נודע לאתר ערוץ הספורט כי במנהלת פנו לשרצקי והבטיחו כי יסייעו לו בכל הדרכים העומדות לרשותם. בק"ש אישרו את הפרטים ופעלו במהרה.

רועי קהת ודור אלו חתמו היום (ראשון) רשמית במועדון הצפוני, כפי שפורסם לראשונה באתר. הקשר חוזר לקדנציה שנייה במדי הקבוצה לאחר שבקודמת זכה בגביע המדינה ואף שיחק במדיה במוקדמות הליגה האירופית. כמו כן, ערך 54 הופעות במדי המועדון בהם כבש 19 שערים. קהת צפוי לקחת חלק באימון פתיחת העונה שיתקיים הערב באצטדיון העירוני בקריית שמונה.

אלו שחתם לעונה הקרובה באמצעות סוכנו שלומי בן עזרא, יתאחד בשנית עם מאמן הקבוצה קובי רפואה לאחר שזה אימן אותו כזכור כששיחק במכבי פ"ת. גם אלו יגיע כבר הערב לאימון הבכורה של הקבוצה לעונת 2020-2021. אלו ששוחרר מהפועל באר שבע, היה על סף חתימה בהפועל תל אביב, אך ברגע האחרון המו"מ פוצץ. אלו היה מבוקש בק"ש כבר לפני שנה וגם בינואר שמו הוזכר כמועמד.

ההבטחה של מנהלת הליגה גורמת לשרצקי לשנות תקליט ושחקני רכש נוספים צפויים להגיע לק"ש. במועדון כבר פנו למכבי חיפה בבקשה לקלוט את ויליאם אגאדה. בנוסף, בק"ש היו רוצים לראות את עדן קארצב מושאל בפעם השנייה ממכבי תל אביב. גם קשר מכבי חיפה מקסים פלקושצ'נקו מועמד להצטרף. גם הפועל חיפה והפועל חדרה מעוניינות בקשר.

על מועמדותו של אלו לק"ש פורסם לראשונה כבר בחודש מאי כאן באתר ערוץ הספורט.