קאמבק? בני יהודה עשויה לפנות לטל כחילה

זאת אם לא יסגרו עם דוס סנטוס. סוכנו: "נחליט ביומיים הקרובים". עמית כהן על הכוונת, וכמו כן נמשך המו"מ מול ניב זריהן

תומר לוי
תומר לוי  31.07.20 - 19:15

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

אחרי שהחזירו הביתה את סתיו פיניש, בבני יהודה ממשיכים במאמצים לחזק את הסגל לקראת העונה שבפתח - וסימנו את היעד הבא: בקבוצה מעוניינים להחזיר את טל כחילה לשורות המועדון.

ארבע שנים מאז העונה האחרונה (והיחידה) של כחילה בשכונה, אז שיחק כמושאל מבית"ר ירושלים וסייע לה לזכות בגביע המדינה, הבלם הישראלי ששוחרר מאטרומיטוס נמצא ברשימות של הכתומים. סוכנו של הבלם, אדם קידן, מטפל בענייניו בליגת העל החל מתחילת הקיץ, וכבר קיים שיחות מתקדמות עם מספר קבוצות: "נחליט ביומיים הקרובים".

הדברים תלויים במו"מ של הקבוצה עם אליסון דוס סנטוס, כשבמידה והאופציה הזו לא תיסגר - יהיו מוכנים בבני יהודה לפנות גם אל שחקנה לשעבר. כמו כן, במועדון משכונת התקווה מעוניינים לרכוש את המגן הצעיר עמית כהן מהפועל רעננה וכבר הגישו פנייה למועדון מהשרון.

בחזרה לפיניש. לאחר שנתיים במדי מכבי נתניה, הקשר שב כאמור למועדון נעוריו, כשחתם על חוזה לשנתיים. בבני יהודה לא הסתירו את ההתרגשות מחזרתו של מי שכבש את פנדל הניצחון בדו-קרב מול מכבי תל אביב בגמר הגביע לפני מספר שנים.

"הוא גדל במועדון וניתן לו את הבמה. הכל תלוי בו. סתיו יצטרך לקחת את ההזדמנות בשתי ידיים ולהוכיח שהאמון בו ראוי", אמרו גורמים בבני יהודה.

עוד עמדה שבה אלישע לוי מבקש להתחזק בקיץ היא החלוץ והחיפוש אחר שחקן זר נמשך. כמו כן, המגעים עם ניב זריהן נמשכים. במקביל, המשא ומתן עם אליסון דוס סנטוס עדיין תקוע ולא ברור אם הברזילאי יישאר בקבוצה בעונה הקרובה.