מקסים פלקשוצ'נקו: עירוני ק"ש תבצע מחטף?

במועדון פנו למכבי חיפה במטרה לשאול את הקשר שסיכם בחדרה. יואב הופמייסטר מועמד להגיע בהשאלה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.08.20 - 18:27

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

מיעוט השחקנים הישראלים הפנויים בשוק גורם לקבוצות רבות "להילחם" על אותם שחקנים. אחד מהם הוא קשר מכבי חיפה, מקסים פלקושצ'נקו, שלא בתוכניות של ברק בכר וסיכם אתמול (שישי) בהפועל חדרה.

עם זאת, בין מכבי חיפה לחדרה עדיין אין הבנות בנוגע למעברו של הקשר, ומי שעשויה לנצל זאת היא עירוני קריית שמונה שעדיין בתמונה. איזי שרצקי ונשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, נמצאים בקשרים טובים, ובשל מצוקת הסגל של ק"ש, קיים רצון לראות את פלקושצ'נקו מגיע.

ההערכה היא שהשחקן עצמו מעדיף להגיע לחדרה, אך ק"ש מוכנה לשלם לו שכר גבוה יותר, וגם להחלטת מכבי חיפה יש משקל בהחלטה, שכן לקשר חוזה לעונה נוספת במועדון מהכרמל.

בתוך כך, הקשר יואב הופמייסטר שנמצא על סף חתימה בלאסק לינץ האוסטרית מועמד לעירוני ק"ש. הקשר בן ה-19 עשוי לחתום באוסטריה ולהגיע בהשאלה לצפוניים. השנה הוא שיחק בהפועל רמת השרון בליגה הלאומית והוא מחזיק בכרטיס השחקן שלו. הופמייסטר גדל במכבי תל אביב.

במקביל, בק"ש ממתינים לקשר מכבי תל אביב, עדן קארצב, שהושאל לקבוצה הצפונית בעונה החולפת ומתאמן כעת עם הצהובים, כשעדיין לא ברור אם ייצא להשאלה נוספת. בקבוצה סימנו גם את הקשר הצעיר עידו שחר, שמרשים באימוני האלופה ומעורר עניין גם אצל הפועל חיפה והפועל חדרה.