מתקרב לטדי: הצטמצמו הפערים בין בית"ר לדגני

הקבוצה מהבירה העלתה את ההצעה לקפטן הפועל תל אביב והגישה לו חוזה לשנתיים, אך הבלם עצמו עדיין בודק אופציות בחו"ל. ההחלטה צפויה להתקבל ב-48 השעות הקרובות

תומר לוי
תומר לוי  01.08.20 - 13:19

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

כמעט שלושה שבועות חלפו מאז שהפועל תל אביב הודיעה שבית"ר ירושלים שילמה את סעיף השחרור של אוראל דגני. כעת, מתחת לרדאר, נראה שמסתמנת פריצת דרך והפערים הכספיים בין הקבוצה מהבירה לבלם הצטמצמו.

וכך, תסריט שנראה היה בלתי אפשרי, הפך להיות הרבה יותר מציאותי, לאחר שבית"ר העלתה בימים האחרונים את ההצעה לדגני, והגישה לו חוזה לשנתיים. קפטן האדומים בודק גם אופציות באירופה באמצעות סוכנו אדם קידן, כשבנוסף קיימת האפשרות שהבלם ימשיך בהפועל תל אביב, אך הסיכויים לכך קלושים במיוחד.

הסיבה לכך היא שגם הפועל תל אביב וגם בית"ר ירושלים דוחפות לביצוע העסקה, ונראה שתוך 48 שעות השחקן עצמו יקבל את ההחלטה. כזכור, האופציה לרכישתו של דגני היא 400 אלף יורו, אך קיים תסריט מציאותי במיוחד שבו שחקנים מהבירה ייכללו בעסקה ויעשו את הדרך ההפוכה, כשאחד השמות שהוזכרו הוא אור זהבי.

במקביל, כפי שפורסם כאן באתר ערוץ הספורט, אם מקס גרצ'קין יעבור לפולין, בית"ר תצרף במקומו את מגנה השמאלי של הפועל באר שבע, אורן ביטון.