רשמית: סתיו פיניש חזר לבני יהודה

אחרי שתי עונות בנתניה, הקשר חתם על חוזה לעונה בכתום

תומר לוי
תומר לוי  02.08.20 - 15:39
תחילת כתבה

אחרי שתי עונות במדי מכבי נתניה, סתיו פיניש רשמית חוזר הביתה. בבני יהודה הודיעו היום (ראשון) כי הקשר חתם על חוזה לעונה ובכך ישוב למועדון נעוריו. כזכור, פיניש היה מי שבעט את פנדל הניצחון בדו-קרב מהנקודה הלבנה בגמר הגביע מול מכבי תל אביב בקיץ 2017.

"שמח ונרגש לחזור למשפחה הכתומה, לבית שלי", מסר פיניש. "אמנם עברו שנתיים מאז הפעם האחרונה שלבשתי כתום, אבל זה מרגיש שלא עזבתי מעולם. מחכה כבר לפגוש את החברים לחדר הלבשה, את הצוות ואת האוהדים כשזה יתאפשר. אני אוהב את כולכם ואני בטוח שמחכה לנו עונה משמחת".

מתן בלטקסה, אחד מהאבני היסוד של המועדון בשנתיים האחרונות, צפוי לסיים את הרומן שלו עם בני יהודה. כזכור, הזהובים הגישו הצעה לרכוש חצי מכרטיסו של המגן אך בשלב זה מכבי תל אביב מתכוננת להשאיר אותה אצלה עד תחילת העונה.

שחקן נוסף שעלול לסיים את דרכו בזהובים הוא דור ג'אן והקבוצה לא צפויה לעמוד בדרכו במידה והצעה טובה מחו"ל תוגש עליו. ומה לגבי אליסון דוס סנטוס? ישנם עדיין פערים בין הקבוצה לבין הבלם הברזילאי ובימים הקרובים התמונה תתבהר. כמו כן, אלישע לוי עדיין מחפש חלוץ זר חדש שיוליך את התקפת הקבוצה בעונה הבאה.

View this post on Instagram

ועכשיו זה רשמי! הוא כתום 🧡🖤

A post shared by בני יהודה תל אביב (@bnei_yehuda_tlv_official) on