מצא בית חדש: ניב זריהן סיכם בבני יהודה

החלוץ ששוחרר מב"ש, יחתום על חוזה לשנתיים אצל הכתומים

תומר לוי
תומר לוי  03.08.20 - 21:32

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

מצא בית חדש. אחרי ששוחרר מהפועל באר שבע, ניב זריהן סיכם הערב (שני) את תנאיו לשנתיים בבני יהודה. החלוץ צפוי לעבור במהלך יום שלישי את הבדיקות הרפואיות, ולאחר מכן יחתום על החוזה ויצטרף לאימונים תחת אלישע לוי. על המגעים בין הצדדים פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

ניב זריהן צפוי להיות הרכש הרביעי בקיץ של בני יהודה, אחרי שני הזרים החדשים, יוסיף מוסא ופדרו קמפוס, וכן הקשר הוותיק סתיו פיניש. האחרון חזר לקבוצת משכונת התקווה - מועדון נעוריו - לאחר שנתיים במדי מכבי נתניה.

ניב זריהן גדל במחלקת הנוער של מ.ס אשדוד ושיחק בקבוצה הבוגרת במשך חמש שנים וחצי. בחורף 2017 הצטרף להפועל ב"ש בתור החתמה מבטיחה לעתיד, אבל בפועל היה רחוק מלהרשים ושוחרר ללא תמורה ולאחר שהפר את הוראות הבידוד. העונה, הבקיע שלושה שערים ושני בישולים וברזומה שלו גם שתי זכיות באליפות ישראל עם האדומים.

מנגד, מתן בלטקסה, אחד השחקנים המשמעותיים במועדון בשנתיים האחרונות, צפוי לסיים את הרומן שלו עם בני יהודה. כזכור, הכתומים הגישו הצעה לרכוש חצי מכרטיסו של המגן אך בשלב זה מכבי תל אביב מתכוונת להשאיר אותו אצלה עד תחילת העונה. שחקן נוסף שעלול לסיים את דרכו הוא דור ג'אן. הקבוצה לא צפויה לעמוד בדרכו במידה שהצעה טובה מחו"ל תוגש עליו.