שחקנים בחיפה ינסו לשכנע את שחר לצרף את אצילי

בכירים יעבירו מסר לנשיא, אך במועדון סקפטים לגבי סיכויי המהלך. התקדמות במו"מ עם מנדז'ק. רוב הסגל אישר את תוכנית הקיצוץ. הזרים יצאו מבידוד וישחקו הערב מול הנוער

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.08.20 - 08:57

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

מצהוב לירוק? שחקנים בכירים במכבי חיפה צפויים לפנות לראשי הקבוצה ולבקש מהם לשכנע את יעקב שחר להסכים להחתים את עומר אצילי. בניגוד לדור מיכה, אצילי לא נחשב למכביסט שלא עזב מעולם את הצהובים מתל אביב. לאור העובדה כי הוא מעדיף להישאר בארץ ולא לצאת לחו"ל ואחרי העוול שלטענתו מכבי ת"א גרמה לו, חושבים שחקני חיפה כי נשיא המועדון ישתכנע להחתימו.

במכבי חיפה סירבו להגיב באופן רשמי ולטענת גורם קלושים הסיכויים להגעת אצילי לכרמל. "זה שחקן שיכול לשדרג אותנו בצורה בלתי רגילה. הוא לא נחשב לסמל צהוב", אמר אחד משחקני מכבי חיפה, "בימי הקורונה שחקנים זרים לא רוצים לבוא, בטח לישראל שנחשבת למדינה אדומה, ולכן כל שחקן ישראלי בכיר יעזור לנו מאוד". אגב, גם בקרב אוהדי מכבי חיפה יש רצון גדול לראות את אצילי בקבוצה.

בנושא אחר, נציגיו של ג'ורג' מנדז'ק, פרנק בלחסן ואבי נמני ציינו בפני גורמים בקבוצה כי ישנה התקדמות עם הקשר הקמרוני, אחרי שכבר נדמה היה שהוא יצא מהתמונה. המגעים איתו נמשכים במקביל לבחינת שחקנים זרים אחרים בתפקיד הקשר האחורי והבלם.

ברק בכר יקיים היום משחק הכנה אחרון לפני ההתמודדות מול הפועל ק"ש בגביע הטוטו. הירוקים ישחקו נגד קבוצת הנוער ובמשחק ייטלו חלק לראשונה מאז היציאה מהבידוד השחקנים הזרים, צ'ארון שרי, יאניק ווילדסחוט וארנסט מאבוקה, אליהם יצטרף ג'וש כהן.

אגב, השוער כמו גם סאן מנחם, עופרי ארד ויובל אשכנזי, הגיעו אתמול לשיחות שנמשכו בנושא הקיצוץ. הארבעה הסכימו כמו יתר השחקנים לקיצוץ כפי שפורסם בערוץ הספורט, שיהיה הקטן ביותר מבין קבוצות הליגה. מרבית השחקנים לא יקצצו יותר מ-25 אחוזים בשכרם ואם תהיה הישגיות חלק מהכספים יוחזרו.