פערים במו"מ בין הפועל ת"א לטל כחילה

הבלם מועמד להחליף את דגני. גם ספורי על הכוונת של קלינגר

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  04.08.20 - 19:45

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

אחרי ארבע שנים בהן חווה פירוק, ירידה ועליית ליגה, אוראל דגני עזב את הפועל תל אביב. במועדון האדום העדיפו שלא להתחייב ולהעניק לבלם חוזה לשלוש שנים וכעת מחשבים מסלול מחדש.

המועמד המוביל להחליף את דגני מבחינת האדומים הוא טל כחילה, אלא שבין הצדדים קיימים בשלב זה פערים. הפועל תל אביב הציעה לבלם, אקס בית"ר ירושלים, חוזה לשנתיים. אגב, גם שמו של אדי גוטליב, שהפך לשחק חופשי, עלה בקרב חלק מהאוהדים, אבל נכון לעכשיו בסביבתו של הבלם טענו כי הסיכוי שזה יקרה נמוך.

מלבד זאת, בימים האחרונים אנשי המועדון מפעילים לחץ על רמזי ספורי לחזור. הקשר, שנרכש בשנה שעברה ע"י הפועל באר שבע ומחזיק בחוזה לעוד ארבע שנים בקבוצה מהדרום, עדיין לא סיכם את תנאי הקיצוץ שלו ועל כן בחודורוב חשבו על האפשרות לצרף אותו (רק בתנאי שייצא מב"ש כשחקן חופשי). חלק מראשי המועדון שוחחו עם ספורי, שבשלב הזה נשאר בנגב.

ומה עם הקיים? דגני השאיר את סרט הקפטן מיותם ומי שצפוי לענוד אותו במקומו הוא עומרי אלטמן, שנשאר בשלב זה במועדון. החלוץ שיחק בהפועל ת"א שלוש עונות במצטבר, ירד איתה לליגה הלאומית וגם היה השחקן המוביל שלה בעונה החולפת שהסתיימה עם השגת המקום החמישי.

בתוך כך, כ-20 אוהדי הפועל ת"א הפגינו הערב בביתו של שרון ניסנוב, המשטרה הגיעה ופיזרה את המפגינים.