בגלל שתי משכורות: מעבר דגני לבית"ר תקוע

הבלם התבקש על ידי הפועל ת"א לוותר על כסף, ובשלב זה מסרב. וגם: האסלביינק ובן חיים חתמו רשמית במועדון מהבירה

תומר לוי
תומר לוי  04.08.20 - 22:34

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל תל אביב מערימה קשיים בעסקת העברתו של אוראל דגני לבית"ר ירושלים, כך לטענת המועדון מהבירה. הבלם כבר חתם על חוזהו בבית"ר, שמצידה גם סגרה את תנאי ההעברה מול הקבוצה באדום. יחד עם זאת, הפועל ת"א טרם העבירה את טופס השחרור של הקפטן לשעבר. האדומים דורשים מדגני לוותר על שתי המשכורות האחרונות שמגיעות לו, השחקן בשלב זה מסרב לוותר על הכסף - ולכן המעבר כעת תקוע. "זו סחיטה", אמר גורם בבית"ר.

למרות הסאגה המדוברת, נראה כי אוראל דגני ילבש את המדים הצהובים-שחורים בעונה הקרובה. מי שבוודאות יעשו כך הם גליאופיליו האסלביינק וטל בן חיים, שחתמו הערב (שלישי) באופן רשמי על חוזיהם בבית"ר ירושלים. החלוץ חתם לשלוש שנים במועדון מהבירה, בעוד הבלם הוותיק האריך את חוזהו בעונה נוספת וישלים שלוש שנים בבית"ר. על הסיכום של השניים פורסם לראשונה בערוץ הספורט.

האסלביינק ובן חיים הצטרפו בכך להחתמה טרייה אחרת של הצהובים-שחורים לקראת עונת 2020/21, המגן השמאלי אורן ביטון (הצטרף מהפועל באר שבע). יחד עם צירופו הצפוי של דגני, בית"ר למעשה תשלים את שדרוג החלק ההגנתי שלה, ותוותר על הרצון לרכישת בלם זר, כאשר כתוצאה ישירה גם אור זהבי אמור לעזוב את הקבוצה.

מנגד, עסקת השאלתו של מקסים גרצ'קין לזוריה לוחנסק האוקראינית אמורה להיחתם בקרוב, כאשר ההשאלה היא בחינם עם אופציה לרכישה על סך 300 אלף יורו, באמצעות סוכנו שלומי בן עזרא. החלוץ שלומי אזולאי לא משוחרר בשלב זה, ובקבוצה ינסו לפייסו בעזרת חוזה חדש (כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט).