מכבי נתניה: אטפלד שוחח עם בלם הולנדי

ואן דה פאברט מדה חראפשחאפ מועמד ליהלומים. עמוס בספק לשבת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.08.20 - 07:01
תחילת כתבה

הניצחונות בהכנה אמנם מגיעים בצרורות, אבל ריימונד אטפלד לא מתרשם: הבוקר (רביעי), מאמן מכבי נתניה סימן יעד חדש - בלם דה חראפשחאפ, טד ואן דה פאברט. אטפלד אישר לערוץ הספורט ששוחח עם סוכנו, אבל הוסיף שישנם גם מועמדים אחרים להגיע.

מדובר בבלם שמתאים לפרופיל אותו מחפש המאמן. הוא בן 28, עם רגל שמאל דומיננטית ומתנשא לגובה 194 סנטימטרים. ואן דה פאברט שיחק שמונה עונות בדה חראפשחאפ, מתוכם ארבע עונות בליגה הבכירה ועוד ארבע בליגת המשנה. במהלך הקריירה שלו הוא לא יצא מהולנד, והספיק לשחק גם בנאק ברדה ובזוולה. למעשה, כבר תשע שנים שהוא רושם בממוצע 25 משחקים בעונה בהרכב הפותח. במהלך הקריירה הוא ספג רק שני כרטיסים אדומים וכבר 12 שערים, רובם בנגיחות.

במקביל, גם יהב אפריאט קרוב לסיכום. הקשר אמור לחתום על חוזה ארוך טווח בכפ"ס, ולהיות מושאל לנתניה עם אופציה לרכישת כרטיסו על ידי היהלומים. בנוסף, נתניה ממשיכה לחפש שחקן אגף עם רגל שמאל.

בתוך כך, קוון פרייטר החל להתאמן אחרי סיום הבידוד, ועשוי לקבל דקות משחק כבר בשבת נגד הפועל כפ"ס במסגרת גביע הטוטו. הבעיה של אטפלד היא שדני עמוס ורז כרמי לא כשירים במאת האחוזים והוא יצטרך לבחור אחד מבין השניים, מאחר והשניים רק עכשיו שבו לאימונים אחרי רגישות בשריר הארבע ראשי.